2737
2739

اخه مگه میشه یکیو دوس داشته باشی ولی آمادگی رابطه نداشته باشی...میگه من خیلی مونده تا سروسامون بگیرم درگیر هدفامم..چرا باید وقتتو پای من تلف کنی! تهشم معلوم نیس چی بشه. منم پرسیدم اگه شرایط ازدواج داشتی و همه چی فراهم بود باهام ازدواج میکردی گفت آره چرا که نه...ولی تو الان میتونی بری با یکی دیگه خوشبخت شی.میگه من اینطوری عذاب وجدان دارم. میگه میتونیم دوست معمولی باشیم من ولت نمیکنم ولی میتونی بری با یکی دیگه که امادگی رابطه داره و خوشبخت شی..میگه فقط حال خوب و خوشحالیتو میخوام و دوستت دارم.

هر چقدرم بهش میگم من چندسال هم که بشه به پات میمونم و صبر میکنم و فقط خوشبختی با تو رو میخوام حتی اگه هیچی هم نداشته باشی ولی بازم حرف خودشو میزنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب شرایطش را سنجیده دیگه ..الان پسرها خودشون میفهمن در چه حالن با این شرایط سخت اقتصادی 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2740

خیلی دوست دارم بدونم بقیه چه نظری میدن

من چند روز پیش پرسیدم کسی که بخاطر کنکورت نمیخواد رابطه داشته باشین دوست داره یا نه همه گفتن پچونده و دوستت نداره ولی هنوز میپرسم انگار دلم میخواد یکی بشه برمیگرده میشه 

2706