2733
2734

منتظر بودیم برا یچیزی، بعد گفتم تا آماده بشه بیا بریم یه دوری بزنیم اینو بهم گفت، حالا ظاهر من چیه؟ مانتو و شال با شلوار بگ😐با یه آرایشی که اصلا جلب توجه نمیکنه، چون خودش چادریه اینو میگه، خوبه منم بگم از چادریا خوشم نمیااد؟ 

لطفا هر طوری که هستید به سبک پوشش و اعتقادات دیگران احترام بذارین. 

یه دختر که میخواد زندگیشو قشنگ بسازه🌱🦋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

من بعضی موقع ها خانم چادری میبینم که دختر جوونش خیلی بد لباس پوشیده ارایشو کوتاه لباسش، یجوری دیده میشه از نظر بقیه توهین به خانواده اون دونفره که باهم تناسب ندارن

ولی خب مانتوی معمولی چه اشکالی داره منم با مانتو کنار مامانم میرفتیم بیرون مجرد بودم

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بعضی موقع ها خانم چادری میبینم که دختر جوونش خیلی بد لباس پوشیده ارایشو کوتاه لباسش، یجوری دیده م ...

در کل هر آدمی حق انتخاب داره، دلیل نمیشه که چون مادره چادریه، دختره با حجاب باشه، اینم از بی شعوری بقیس که همچین چیزیو توهین میدونن. 

یه دختر که میخواد زندگیشو قشنگ بسازه🌱🦋
در کل هر آدمی حق انتخاب داره، دلیل نمیشه که چون مادره چادریه، دختره با حجاب باشه، اینم از بی شعوری ب ...

بلاخره جامعمون اینطوریه دیگه متاسفانه ولی برای اون دختر هم خواستگارو اینجور چیزا کم میشه،میگن مامانش نتونسته جمعش کنه!

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40