2737
2734
عنوان

نظرتون راجب آدمای مودی چیه/؟

109 بازدید | 21 پست

یه دوستی داریم تو اکیپمون که خیلی بیش از اندازه رو مخه

یه روز خودش میاد طرفمون خیییلی خوش برخورد و بگو و بخند 

یه روز کاملا بی دلیل قهره 

و با همه اینجوره...مثلا بی دلیل یه روز فقط میخاد باهات دعوا کنه 

اصلا هرچقد از مودی بودنش بگم کم گفتم .اخه مگ ادم مشکل روانی خود درگیری چیزی داره ک خود ب خود با یکی قهر کنح؟

میخام ب اکیپ بگم دیگ از این ب بعد محلش  نزاریم .ینی چی هروخ دلش خاس بیاد بگه بحندیم فرداش چص کنه؟تو ترکا یه حرفی هس میگن سچر پخینان دعوا الیر  

عسیسم اصطلاحمه عسیسم...)شکست عشقی خوردی بیا با من بحرف مشاور شکست عشقیم من🥺😂💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حتما شما ی حرف میزنین در قالب شوخی مثلا 

ب اون بر مبخوره و  فک میکنه مسخرش کردین 

جنی اینا نیس ک دختره بیچاره

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
اینا ادمایین ک خیلی زود ناراحت میشن... دل نازکن همیشه نمیتونن دلیل ناراحتیشونو بگن اذیتشون نکنید

عزیزم ینی از همه یه روز نااحته یه روز  نه؟  خب نمیخاد کلا نیاد تو جمع ما

2740
ازشون متنفرم.. روح و روان آدم و نابود می کنن کاش تغییر بدن خودشونو

خیلی چرتن مضخرف ب تمام معنا

حتما شما ی حرف میزنین در قالب شوخی مثلا  ب اون بر مبخوره و  فک میکنه مسخرش کردین  ج ...

عزیزم میگم با همهههه اینجوریه 

بعدم خب  اره اگ خوشش نمیاد میتونه کلااا قید مارو بزنه ن اینکه یه روز ببریمش بیرون بخندونیمش یه روزم شاهد چص کردن خانم باشیم

عزیزم میگم با همهههه اینجوریه  بعدم خب  اره اگ خوشش نمیاد میتونه کلااا قید مارو بزنه ن ای ...

ببین این مثلا شاید  ک شما ناراحتش کردین تصمیم میگیره 

دیگ با شماها ارتباط بر قرار نکنه بعد میبینه خیلی تنها میشه میاد سمت شما این از تنهایی میترسه .

دفعه بعد اینجوری کرد بگو یا علت ناراحتیتو بگو اگه هم ناراحت نیستی و با ما بت خوش نمیگذره میتونی قطع ارتباط کنی

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2706