2737
2734

خاطرات ناخوداگاهه 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از کجا گوش میدیید؟

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتی که دو ساله منتظرشم💛 هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم
ساب واقعا باعث تغییر رنگ چشم میشه؟

توی طولانی مدت بله میشه

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتی که دو ساله منتظرشم💛 هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم
2740
حذب کراش گوش ندادی تا حالا؟ نتیجه گرفتی بیا اطلاع بدهه

ببین جذب کراشو زیاد نیستم.. آخه وقتی ساب گوش میدی در واقع به ضمیر ناخودآگاهت داری دستور میدی فلان چیزو انجام بده

ولی من دیدم بعضیا نتیجه گرفتن از تکست دادن کراش.. میگن بخاطر اینه که به جهان هستی این فرکانسو می‌فرسته مغزت.. بازم نمیدونم

2706