2733
2739

لایک کن

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اره من ۴جلسه رفتم عالییی من گندمی ام تازه 

منم گندمی هستم ۳۰ وقت گرفتم همین تیتانیوم ۲۰۲۳ 

فول بادی بهم گفته ۴۰۰ 

شما چند میدید 

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍
منم گندمی هستم ۳۰ وقت گرفتم همین تیتانیوم ۲۰۲۳  فول بادی بهم گفته ۴۰۰  شما چند میدید&nbs ...

من ۷۰۰میدم تازه شهرستانم هستم .خود گردی باسن و کمر و صورتم نیس .فقط دست وپا ک زیربغل وبیکینی 

چقد دلم برات تنگ شده...🥲💔
من ۷۰۰میدم تازه شهرستانم هستم .خود گردی باسن و کمر و صورتم نیس .فقط دست وپا ک زیربغل وبیکینی 

چه زیاد این گفته دست و پا ممنوعه خط باسن پشت کمر دور ناف و شکم 

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍
2706