2737
2739
عنوان

قراره یک سال کامل پدر مادرم رو نبینم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1878 بازدید | 79 پست
مگه کدوم شهری که شیراز برات خیلی شلوغه ؟تو محله ها برید که انقدرام شلوغ نیست وجدا از اون میتونی اسنپ ...

دیگه خونه داریم الان که نمیتونیم بریم تو محله ها. بخاطر شغل پدرم خودمون بوشهر بودیم و شیراز از نظر رانندگی خیلی شلوغ و ترافیکه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مشکلات تنها موندن به یه ظرف شستن ختم نمیشه اشتباه نکن همراه خانواده ات برو سختی اتوبوس سوارشدن و به کتابخانه رسیدن خیلی کمتر از تنهایی زندگی کردن هستش مسیر کتابخانه رو با اتوبوس یا تاکسی برو که پدرت هم اذیت نشه

من مسلمانم به خدای علی بن ابی طالب(ع)
2731

شیراز شهرخوبیه نترس عزیزم بیا اگرم برای کلاسات نیازبه استادای خوب ومطرح داشتی خصوصی پیام بده بهت معرفی کنم انلاین تدریس میکنن پسرمنم امسال پشت کنکوره غیرحضوری میخونه امسال البته خواهربرادر نداره وشرایطش آرومه اما دوستاش چندتاشون رفتن کمپ مطالعاتی 

خدایاتکیه داده ام به آسمانی که تو روی ابرهایش نشسته ای♥
اگه منطقه سه باشی دهمو یازدهمو  وسال کنکور(دوازدهم)بری منطقه یک کدوم لحاظ میشه ؟

حالا برای کنکور که میتونم برگردم همون شهر قبلی اگر منو منظورته ولی اگر کلی پرسیدی اون جایی که دوازدهم خوندی و دیپلم گرفتی لحاظ میشه فکرکنم 

2740

باو اسی با خانوادت بردار برو چرا از الان خودتو ب تنهایی عادت میدی؟؟؟ مگه یک سال تایم کمی هست؟؟؟ از سنت کمت عادت کنی ب تنهایی  بعدها واست خیلیییییی سخت میشه زندگی ن حوصله خودتو داری ن شوهرت ن بچت.

با خانوادت برو همزمان درست هم بخون چرا بخاطر درس خودتو از خانوادت محروم میکنی اخه. ی اتاق بردار قشنگ بشین بخون. ما تبریزیا از این حرفا نداریم دختر تنها بمونه نمیدونم چجوری خانوادت راضی میشن.الان دوره زمونه فرق کرده اگه بدونن هر روز شب تنهایی ممکنه اذیتت کنن یا از تنهایی بترسی 

هم میرزای شیرازی خونه داریم هم ملاصدرا  منظقه میرزای شیرازی معالی آباد کجاها سالن مطالعه هست؟& ...

اره عزیزم معالی آباد جای خوبیه مجتمع اموزشی زیاده اومدید سرچ کن کتابخونه نزدیکتون برواونجا 

میرزای شیرازی بالاترازمعالی آباده زیادم ترافیک نیست صبح زود بروکتابخونه عصرخودت برگرد اتوبوس مترو همه چی هم داره منطقه خوب شهرهم هست

خدایاتکیه داده ام به آسمانی که تو روی ابرهایش نشسته ای♥
مامان بابای من مجبورن چون هردو شاغل بودن و پیش میومد من و خواهرم تنها باشیم در طول روز واسه همین عاد ...

اگه بتونی مدیریت کنی و تنها بمونی خیلی خوبه

تو یکسال بالاخره به هم سر میزنید،قطع ارتباط مطلق نیست که،ولی اگه فکر میکنی نمیتونی نمون،برای درست برو کتابخونه،صب برو شب بیا

ولی من به شدت ادم وقتی ناراحتم به روت نمیارم اما از چشمم می افتی هستم🦦
باو اسی با خانوادت بردار برو چرا از الان خودتو ب تنهایی عادت میدی؟؟؟ مگه یک سال تایم کمی هست؟؟؟ از س ...

عزیزم ما خونوادمون اون مدلی نیست و چون پدر مادرم شاغل بودن از بچگی من و خواهرم عادت داشتیم و عادیه و ترسی نداریم من بیشتر دغدغه ها و کاراش برام ملاک بود و خب تنها بمونم قطعا حاشیه کمتری دارم. مامانم مهمون زیاد دعوت میکنه و دلش به همین خوشه یا بابام با صدای بلند تلویزیون میبینه، نمیخوام برم و براشون محدودیت اینجاد کنم واقعا موندم خودم چیکارکنم 

2706