2737
2739
عنوان

قراره یک سال کامل پدر مادرم رو نبینم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1878 بازدید | 79 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی تنهای تنها بمونی ؟ 😮 من با این سنم نمیتونم تنها بمونم مگه میشه 

شدنی که پیش اومده یه هفته تنها بمونم ولی یک سال رو واقعا نمیدونم بشه یا نه. البته که خب میان بهم سر میزنن

آنقدر غذا پختن وقت ادمو میگیره مخصوصا اماتورم باشی تازه باید از لحاظ روحی ساپورت بشی میخوای خودتو بندازی تو دوری و دلتنگی.اشتباهه

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
2731
برو تنهایی سخته و اون تایم آشپزی و ظرف شستن خیلی تایمت رو میگیره 

اگه تنها باشم ظرف رو یه هفته یک بار میشورم و آشپزی هم واقعا خیلی روزا غذای ساده و آماده ایی میخورم و خب به هرحال میگذرونم ولی بازم نمیدونم 

آخه اونجا شاید نتونم خونه درس بخونم  و چون شیراز شهر بزرگیه شاید سخت باشه هرروز ببرن منو کتابخ ...

چرا نتونی درس بخونی تو خونه؟شیراز دیگه انقدرهم بزرگ نیست که نتونس بری کتابخونه تنها موندن واقعا سخته همون اشپزی وظرف شستم کلی ازت زمان میگیره خرید خونه و بقیه رو هم حساب کن دیگه هیچ وقتی برات نمیمونه

2740
اگه تنها باشم ظرف رو یه هفته یک بار میشورم و آشپزی هم واقعا خیلی روزا غذای ساده و آماده ایی میخورم و ...

عزیزم برو پیش پدر مادرت همون غذای ساده هم نباید بخری نباید آماده کنی 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
چرا نتونی درس بخونی تو خونه؟شیراز دیگه انقدرهم بزرگ نیست که نتونس بری کتابخونه تنها موندن واقعا سخته ...

چون یه خواهر دارم که خیلی سر و صداش زیاده و هیچجوره نمیشه ساکتش کرد و شیراز بزرگیش رو کاری ندارم ولی بشدت شلوغ و ترافیکه بابام توی رانندگی فشارش خیلی بالا پایین میشه حتی قلبش میگیره کلا اذیت میشه واسه همین موندم 

اگه تنها باشم ظرف رو یه هفته یک بار میشورم و آشپزی هم واقعا خیلی روزا غذای ساده و آماده ایی میخورم و ...

۱ سال این حرکاتو کنی دور از جونت به سال نرسیده بلایی سرت میاد خواهرانه گفتم..الان وقت تنهایی نیس برو باهاشون

حالا مامان من بود اجازه نمیداد خوش به حالت حداقل این ازادی رو برات قائل شدن غذا هم کم کم یاد می ...

مامان بابای من مجبورن چون هردو شاغل بودن و پیش میومد من و خواهرم تنها باشیم در طول روز واسه همین عادی شده 

2706