2737
2739
عنوان

به نظرتون این مورد ازدواج خوبه؟

151 بازدید | 7 پست

بابام داره زن میگیره

من خب کلا زیادراضی نیستم ولی نمیتونم کاری کنم

چون انقدر فامیلا توگوش بابام خوندن که فایده ای نداره

حالا خانمه یه دختر۱۵ ساله داره کلاس دهمه

منم یازدهمم بابام میگه نظرت چیه؟ گفت خانمه خیلی خوبه ولی مشکل دختره هستش

امکان داره مشکل پیش بیاد؟ چون تقریبا همسنیم بحث ودعوا همیشه هست به نظرم

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

دعوا که قطعا

کاربری شیشمم مغزم انقد مغز ماهیه که یادم میره رمز عبورم چیه یکی یکی کاربریام خراب میشن بعدش 😂😔🔪 پس ممکنه این اکانتمم گم کنم ی روزی 🐻 بنظرم زندگی یه کیکه و غماش واگعی! 🍰 رفیق شهیدم مجید قربانخانی مرسی که همجا هوامو داشتی  💟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به چشم خووهر ببینش..محبت کنین به هم...مشکل پیش نمیاد

من مشکلی ندارم

دختره روتاحالا ندیدم شاید اون ناراضی باشه  نتونیم باهم کنار بیایم

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
شاید باهم دوست بشین! ولی فکر چیزایی که ممکنه تو دعوا بهم بگین خیلی سمه!

دقیقا😅

2740