2733
2734
عنوان

میشه بیاین تجریه سقط

120 بازدید | 27 پست

سلام خانوما من بارداری پوچ داشتم و سقط خود به خودی 

تو ازمایش بتا اول بتام ۳۴ بود و بعد سقط که دکتر برام دوباره نوشت رفتم تیتر بتام 0شد 

این یعنی بقایای جنین دیگه نیست کامل دفع شده ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین من تجربم رو بگم

من بر این اساس ینی آز بتای دوم که صفر شد گفتم که کامل سقط شد دکترمم برام سونو ننوشت! الان بعد یک سال و نیم که رفتم سونو گفتن پولیپ داری و به احتمال زیاد بقایای سقط قبلیه... و باید هیسترو بشم... الان که فکر میکنم چه جراتی داشتم که سونو نکردم بعد سقط... 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
ببین من تجربم رو بگم  من بر این اساس ینی آز بتای دوم که صفر شد گفتم که کامل سقط شد دکترمم برام ...

دکتر منم برام سونو ننوشت بعداز چندماه فهمیدم بقایا دارم.

نمیدونم چرا سونو نمینویسن.

کلی مشکل ایجاد میکنن واسه آدم.

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
دکتر منم برام سونو ننوشت بعداز چندماه فهمیدم بقایا دارم. نمیدونم چرا سونو نمینویسن. کلی مشکل ایجاد ...

دقیقاا..الان باید برم سراغ ivf ولی به خاطر این قضیه عقب افتادم 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
2740
عریزم سن بارداری شما  چقدر بود ؟

6 هفته

ببخشید بعدش باردار شدین باز؟

نه الان از طریق کلینیک ناباروری داریم اقدام میکنیم جفتمون مشکل داشتیم سنمم بالا بود دیگه گفتیم بیشتر وقت تلف نکنیم 

2706