2733
2734

یک حرفی میزنی یا فحشت میدن یا جبهه میگیرن خوب تاپیک نزن وقتی دوست نداری نظر بشنوی واقعا درک نمیکنم یا میان قفل میکنن وقتی حرف میزنی 😐🙁

کارآگاه سایت 😎

این خوبه تازه

تو تاپیک یکی کامنت گذاشتم

یهو نوشت ازت خوشم میومد ولی از اونروز که منو تگ کردی تو تاپیکی که طرف ازم بد گفته بود دیگه ازت بدم میاد فصول دخالت کن بعدم قفل کرد

حالا منی که روحمم خبر نداره چیشده 🤔😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

مودبانه نظر بدن کسی جوش نمیاره

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این خوبه تازه تو تاپیک یکی کامنت گذاشتم یهو نوشت ازت خوشم میومد ولی از اونروز که منو تگ کردی تو تا ...

😂😂😂بخدا بعضیا بیمارن طرف عکس گذاشته از بازیگر میگه خوبه یا بده میگم من نمی‌پسندم میگه به درک و فحشم میده😐یا کلی چیز دیگه واقعا واد فاژ

کارآگاه سایت 😎
مودبانه نظر بدن کسی جوش نمیاره

خوب من مودبانه نظر میدم من این همه سال تو نی نی سایتم یک بار به طرف فحش ندادم همیشه مودبانه نظر میدم وقتی میاد نظر میخواد بخش میده به نظرم من چیکار کنم نگاش کنم بزارم هر چی دلش میخواد بگه؟

کارآگاه سایت 😎
2740
چون یه سریا توهین میکنن ، نمیتونن مث ادم نظر بدن ، برا همینم استارتر جوابسونو میده 

ولی واقعا بعضیا اینشکلین نیستن مشکل از زندکیشون دارن میان سر ما خالی میکنن من یکبار بی احترامی نکردم به یک کاربر ولی جبهه میگیره و فحش میده واقعا فازشون چیه

کارآگاه سایت 😎
😂😂😂بخدا بعضیا بیمارن طرف عکس گذاشته از بازیگر میگه خوبه یا بده میگم من نمی‌پسندم میگه به درک و فح ...

😂😂😂😂فقط میخوان نظر موافق بخونن

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
این خوبه تازه تو تاپیک یکی کامنت گذاشتم یهو نوشت ازت خوشم میومد ولی از اونروز که منو تگ کردی تو تا ...

🤣🤣🤣🤣

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
2706