2733
2734

امروز پیام دا  د گفت ادیت هایی ک زدی برام بفرس منم فرستادم گفت عکس از یه دختر باشه منم چون پاک کرده بودم گفتم ندارم گفتم یه عکس بده گفت من دوست ندارم عکسم توی گوشیه مسی باشه منم ک نمی خوام بخورمش یه عکس ازش برا تولد و چیزی یادگاری داشتم براش فرستادم نگاه چ گه خوری هایی کرده دارم دیوونه میشم فقط باید حصله خوندن داشته باشید

یعنی قشنگ مشخصه دوتاتون سنتون کمه.تو فحش دادی و اک اک کردی اونم از این ادیت خزا میخواد

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حوصله نداشتم کامل بخونم ولی تو با شخصی که بهش میگی رفیق اینطوری صحبت میکنی!!!!

و اون هم اینطوری صحبت میکنه!!!!

واقعا چه دوستی هایی به چشم میبینم چرا معیار ها عوض شده خدا مرگم

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
2731

میترسم نظر بدم به منم فحش بدید

یهود ستیز، ضد کمونیست، ناسیونالیست. به اتهام نژاد پرستی افتخار کنید، وقتی برای آزادی‌ِ تان مبارزه می‌ کنید ، شما را بیگانه‌ ستیز می‌ نامند . وقتی برای کشورتان مبارزه می‌ کنید ، شما را نژاد پرست می‌ خوانند . عمر این کلمات منزجر کننده به پایان رسیده است.
2706