2733
2734

ولی این راز بین من و خودش هست گفتم به هر کسی بگه حلق آویزش میکنم😅😅😅

هم دانشگاهی بودیم زیاد میومد تو دایرکت حرف میزدم منم خوشم میومد ازش بعد هیچوقت پیشنهاد نمیداد مثلا یکسال بود استوری هامو ریپلای میکرد ولی اصلا صحبت رو ادامه نمیداد خلاصه دیگه یه روز گفتم میای بریم بیرون حوصله ام سر رفته. اونم با سر قبول کرد😂😍یادش بخیر واقعا شجاعتم زیاد بود 

خداقوت😂

آرمان ما آزادیِ توست🇵🇸                    برگرد که بر بهارمان می خندند                 یک عده به حال زارمان می خندند                                 آنقدر نبودنت به طول انجامید                                         دارندبه انتظارمان می خندند:))💔💔              دل پر زخم زمین گفته کسی می آید....زده فریاد که فریاد رسی می آید...🌙ای شمس عالمی که قمرشد فدائیت...هرکربلا رسیده نشد کربلائیت🌙...درون من قبریست که تخت خواب من است..مرا به جای به خاک،به خواب بسپارید ...گربه دولت برسی مست نگردی مردی...گربه ذلت برسی پست نگردی مردی...اهل عالم همه بازیچه ی دست هوس اند...گر تو بازیچه ی این دست نگردی مردیبُگذر،بُگذار،بُگذردروزهایی که روزمانیست..روزگاری روزماهم میرسد...همچوخورشیدبه ذرات جهان قسمت کن...گرنصیب توزگردون همه یک نان باشد...ودرآخرنه رنگی باقی می ماندونه نژاد،آنچه باقی می ماند انسانیت توست...چون ایران نباشد تن من مباد🇮🇷 اللهم عجل لولیک الفرج💝 یا الله❤️اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💗💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🤭❤️

پایدار باشید عزیزم 

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2731

بعد من کراشم پیشنهاد داد جوری رفتار کردم که ازش متنفرممم پرید:/ 

😶😶😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2740

خوشبحالت جنبه اش داشته ی خواستگار داشتم سر ی موضوعی حرفم بهش برخورد و کات کرد ازش خواستم فرصت بده بهم غیر مستقیم گفت  الان تو داری از من خواستگاری میکنی اصلا ازش انتظار نداشتم بیشعور بی جنبه منم کات کردم

پروفت😂😂

چرا گفتی توجهه منو جلب کردی بهش

حالا من عاشقش شدم بهش دست رسی ندارم پیشنهاد بدم کی پاسخگوعه😥😭

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
چرا گفتی توجهه منو جلب کردی بهش حالا من عاشقش شدم بهش دست رسی ندارم پیشنهاد بدم کی پاسخگوعه😥😭

😂😂😂

لامصب خیلی کراشه شلوارش فقط 😄😄

شکوه سکوت را، به ارزانیِ کلام مفروش‌...شیخ بهایی
😂😂😂 لامصب خیلی کراشه شلوارش فقط 😄😄

اصن مهارت رو ببین لامصب با این قر دادنش با اون پیله های شلوار 

قشنگ مرد زندگیه

سلطان قلبم😍😅

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2706