2737
2734

امروز ناهار اش درست کردم گفت ناهار چی دارید گفتم اش از قصد گفتم. بعد گفت برای من چرا نیوردی چه عروسی هستی 😂گفتم یه ذره اش رو ؟ همیشه والا برات آوردم ایراد گرفتی بعدش من مریض بودم اش درست کردی گفتی به به چقدر خوشمزست یه ذره برای من نفرستادی ، ساکت شد دیگه 😂

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

چقدر ربون درازی😂😂😂خوب گفتی

درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                           در نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب ی ذره اش ک ارزش این حرفا رو نداشت میبردی 

اگه ایراد میگفت همون موقع میگفتی ی چند بارم شما درست کنید ما بخوریم 

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
2731
خوب ی ذره اش ک ارزش این حرفا رو نداشت میبردی  اگه ایراد میگفت همون موقع میگفتی ی چند بارم شما ...

عزیزم بارها از دهن خودم زدم بردم کلی ایراد گرفته و اینکه میگه خجالت بکش این چیه فرستادی توقع داره یه دیگ بفرستم 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
عزیزم بارها از دهن خودم زدم بردم کلی ایراد گرفته و اینکه میگه خجالت بکش این چیه فرستادی توقع داره یه ...

😅😅ای وای 

پس ولش کن

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
2740
😅😅ای وای  پس ولش کن

بخدا عید سبزی پلو با ماهی درست کردم خب ماهی به اندازه خودمون درست کرده بودم ، بعد گفت شام ندارم براش فرستادم یه قابلمه پر برنج چند تا تیکه ماهی 

زنگ زدههههه این چیه فرستادی خجالت بکش 😂