2733
2739
عنوان

دیگه شوهر منم به صدا در اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 2562 بازدید | 93 پست
الان فهمیده چه قدر اشتباه کرده  دیگه نمیشه به عقب برگشت

من عکس مسیر شوهر شما رو رفتم ولی الان پشیمونم.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا؟ ما کلی عقب موندیم از زندگی

منم خیلی چیزا رو از دست دادم. هر مسیری رو برید یه سری چیزا رو باید از دست بدید. همسر شما حداقل شما رو داره و یکم زندگی کرده .ما همش پی درس و کار بودیم الان پول داریم ولی تنها هستیم و حوصله چیزی رو نداریم

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

ب نظرت اگ ما راز این موفقیت هارو میدونستیم

و پولدار بودیم

الان نی نی سایت بودیم؟؟؟؟

الان درگیر مشغله های خودمون بودیم ک مبلای ویلامون تو گیلان چ رنگی باشه🤨😂

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
2740
منم خیلی چیزا رو از دست دادم. هر مسیری رو برید یه سری چیزا رو باید از دست بدید. همسر شما حداقل شما ر ...

حق ما جوون ها این نبود .....

🚶🏼‍♀🚶🏼‍♀🚶🏼‍♀🚶🏼‍♀🚶🏼‍♀🚶🏼‍♀

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین
منم خیلی چیزا رو از دست دادم. هر مسیری رو برید یه سری چیزا رو باید از دست بدید. همسر شما حداقل شما ر ...

دقیقا این ته بدبختیه تلاش کنی درس بخونی درس بخونی کسی بشی برای خودت وقتی به نتیجه برسی دیگه حوصله نداری این سخته خیلی سخته

آره منم باور کن یه لمی داره ولی از کجا بفهمیم

اکثرا دلالی و دوز و کلک 

یکی میشناسم نون شب نداشتن شوهرش رفت بنگاه ماشین سنگین زد از طرفی با کلاهبرداری زمین میخرید مثلا هفتاد تومن دوماه بعد همونو معاوضه میکرد برای خرید کامیون یا یدک کش ، هفتصد میلیون زمینو حساب میکرد 

با زمین بایر بدون اب و علف میخرید چهارتا نهال میکاشت بعنوان باغ میفروخت 

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …
دقیقا این ته بدبختیه تلاش کنی درس بخونی درس بخونی کسی بشی برای خودت وقتی به نتیجه برسی دیگه حوصله ند ...

واسه همین میگم سخت نگیرید. من رفیق دارم تو بیست سالگی ازدواج کرده اصلا درس هم نخوند، گاهی اوقات با هم میریم بیرون دختراشو با خودش میاره باور کنید گاهی اوقات دستای دخترشو که چهار سالشه لمس میکنم یا با موهاش بازی میکنم میبینم من به شخصی خیلی چیزا رو از دست دادم. الان ۳۴سالمه

ب نظرت اگ ما راز این موفقیت هارو میدونستیم و پولدار بودیم الان نی نی سایت بودیم؟؟؟؟ الان درگیر مش ...

یا مثلا ما مجردا ازدواج میکردیم الان سرمون گرم زندگیمون بود 

من دیشب تا صب تو نی نی سایت بودم بیدار شدم صب زود دوباره اومدم 

یا مثلا ما مجردا ازدواج میکردیم الان سرمون گرم زندگیمون بود  من دیشب تا صب تو نی نی سایت بودم ...

معتاد شدیم 

من حتی وقتایی ک شیفته تا بیکار میشم میام نی نی سایت

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
معتاد شدیم  من حتی وقتایی ک شیفته تا بیکار میشم میام نی نی سایت

از تنهاییه 

بخدا ک‌ اونایی ک زندگیشون‌خوبه شادن بچه دارن هفته هفته وقت ندارن آنلاین شن ☹️😔

2706