2733
2739
عنوان

شوهرم مراعات نمیکنه

49973 بازدید | 123 پست

خستم کرده...دقیقا احساس میکنه من کلفتم یا یه رباتم..یا فک میکنه این خونه همین جوری تمیزه...از سرکار که میاد شلوارشو راحت میزاره رو زمین پیرهنشو رو صندلی آشغالا جیبشو تو ویترین میزاره...و هزار تا کار دیگه اگه یه وسیله در بیاره محاله برش داره یا در کمد رو ببنده یعنی خیلی تنبله 

تو خانوادش مرد سالاری بوده...باباش که وحشتنااااک تر از این بود جوریکه تا حالا نشده یه لیوان آب خودش بخوره...همیشه هم میگه کاش یکی بجا من میرفت توالت 

خیلی خسته شدم...خونه بابامکه بودم اصلا کار نمیکردم حالا دقیقا برعکس....

یه کارش که دیگه واقعا اعصابمو خورد کرد دیروز بود...ته پاهاش کثیف بود.هر چی بهش گفتم برو پاهاتو بشور محل نمیزاشت و میگفت رنگ پاهام اینجوره.اگه میتونی بیا یکم خاک بردار از رو پاهام.میگم مگه خاک شن و ماسه اس که از رو پاهات بردارم باید بشوری تا بره...نرفت منم قهر کردم 

دیروز آب مون قطع شده بود تقریبا....معذرت میخوام رفته توالت و وخیلی بیشتر معذرت میخوام.گلاب به روتون..سنگ رو راحت کثیف کرده و اومده بیرون....

با اینکه باهاش قهر بودم گفتم نمیتونستی بری از پایین آب بیاری سنگ کثیف نشه...گفت تو نمیتونی به توالت رفتنم هم گیر بدی...

شام درست کردم اما هیچ باهاش حرف نزدم اونم بهم گفت یعنی چی تا یه چی بهت میگم پوزتو کر میکنی و واسه اولین بار بهم گفت برو بابا و سرش تو گوشیش بود 

آخر شب شد بچه رو خوابوندم و منم خوابیدم تو اتاق.

شوهرم تو پذیرایی خوابش برده بود منم صداش نکردم.نصفه شب اومد تو اتاق و بغلم کرد اما من خیلی ازش دلخور بودم 

صبح هم خواست بره بوسم کرد اما بازم محل ندادم 

دلم میخواد زحمت هایی که میکشم به چشش بیاد..لااقل اینجور اذیت نکنه...هنوزم سنگ رو نشستم و یه سری کثیفی بهشه 

میخوام بفهمه من هر روز توالت رو میشورم و امروز از لج نشستم که یکم مراعات کنه 

بخشید خیلی حرف زدم...بخدا شوهرم خیلی خوبه خیلییی اما خوب یه رفتارای اینجوری هم داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم از شلختگی و بی نظمی همتای شوهر توا

ولی از کثیفی نه دیگه خداروشکر سنگ دستشویی رو کثیف نمیکنه اتفاقا تر تمیز میره و میاد ولی اموووووون از شلختگیش  از بس جمع کردم دوباره ریخت خل شدم

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
2731

عزیزم ببخشید مال کجایی؟ پوزتو کج میکنی مال لهجه ماهم هست. 😆

خانمی بنظرم سرسنگین بودن تو ای یه مورد تاثیری نداره

شوهرمنم چون۶تاخواهر داره

اصلاکارای خونه روبلدنیس

خیلی کم کمکم میکنه 

دیگه عادت کردم تقریبا

ولی یه چندروزی خونرو مرتب نکن. غذاشو دیرتر بیار تا بفهمه وقدرکاراتو بدونه. 💚🌷

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

عزیزم شما حق داری کلافه باشی ، اما باید قبول کنی هیچ کس بی عیب نیست ، مثلا شوهر من بر خلاف شوهر شما خیلی زرنگه و توو کارای خونه کلی کمکم میکنه حتی گاهی توالتم میشوره ولی از یه طرف خیلی زود عصبی میشه و چشماشو میبنده و قاطی میکنه ، یعنی میخام بهت بگم به خوبی های شوهرت دلخوش باش ، چون هیچ کس بی عیب نیست عزیزم

2740
سنگو بشور...لطفا  فقط همین...

عزیزم همه مرداهمینجورن... تابهشون میگی فلان کاروبکن بدشون میاد اون مردایی که همه کاری برازنشون میکنن یابابای همینطوری داشتن یا بچه ننه هستن !!!!! یعنی همونطور که مادرشون روشون نفوذ داشته زنشونم تونسته مهارشون کنه!!! بیشتر تک پسرا اینطوری ان......

شوهرمن دوروز لباس زیرش گوشه پذیرایی بود اینقدربهش گیردادم تاباغرغر برش داشت!!!!!!

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
پوزتو کج میکنی یعنی چی؟؟

یعنی تو قیافه رفتن

سرسنگین شدن😛

مال شهرستان خودمه ولی من مشد میشینم. فک کنم اینجام میگن. 😆😆😆

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2706