2737
2739
عنوان

تاثیر چله کلیمه روی رزق و کار و ازدواج و زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 90 پست
ببخشید ولی حاج آقا مجتهدی یا هر عالم دیگه احترامشون سر جاش ولی هر چیزی از معصوم برسه باید انجام بدیم ...

این همه گفتید که اخرش قضاوت ناصحیح درمورد افراد بکنی 

تنها ایراد شیعه های اخرزمان همینه که مثل نقل ونبات قضاوت میکنند افراد رو 

چه اهدافی ؟؟؟حتما اهداف شیطانی وپلید 😢 

یادبگیرید که الکی قضاوت نکنید والا بلا بهشت برتون واحب میشه اگراینجوری بودید 

ولی سخته کارهمه کس نیست 

این همه گفتید که اخرش قضاوت ناصحیح درمورد افراد بکنی  تنها ایراد شیعه های اخرزمان همینه که مثل ...

شما به خودتون نگیرید

اینهمه قبلش توضیح دادم! 

من مسئول حرفی هستم که میزنم نه برداشت دیگران از اون حرف! 

به کار شما هم میگن مغلطه کردن

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما به خودتون نگیرید اینهمه قبلش توضیح دادم!  من مسئول حرفی هستم که میزنم نه برداشت دیگران از ...

چه دنیایی شده 

که به منه طلبه هم ایراد میگیرند  بابا خودم میدونم که اینایی که میگی درسته 

حرف من چیز دیگه بود که متاسفانه نگرفتید 

شبتون به خیر رر 

اهداف شوم😐😐

2731
چه دنیایی شده  که به منه طلبه هم ایراد میگیرند  بابا خودم میدونم که اینایی که میگی درسته& ...

من روشن واضح موثق و مستدل صحبت کردم

این همه گفتید که اخرش قضاوت ناصحیح درمورد افراد بکنی  تنها ایراد شیعه های اخرزمان همینه که مثل ...

شما که طلبه اید از نظر شما تنها ایراد شیعه های آخر الزمان همینه؟؟!!! بیشتر مطالعه بفرمایید 

شما که طلبه اید از نظر شما تنها ایراد شیعه های آخر الزمان همینه؟؟!!! بیشتر مطالعه بفرمایید 

به قول استاد رحیم پور شیعه قالتاق  خیلی زیاد شده 

بزرگترین ایراد ما شیعه ها. قالتاق بودنمون در امور دنیاییمونه 

قضاوت نابه جا 

گریهبر امام حسین ع و صدتا غلط انجام دادن که خدا منو به خاطر گریه میبخشه 

و....

2740
شما به خودتون نگیرید اینهمه قبلش توضیح دادم!  من مسئول حرفی هستم که میزنم نه برداشت دیگران از ...

شما که ایشون رو نگفتین. گفتین بعضیا هستن که سو استفاده میکنن. ما که ایشون رو نمیشناسیم که بخوایم قضاوت کنیم و خیلی با دقت نوشتین و نگفتین شما قصد بدی دارین!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

خصوصی قرار بود بهم پیام بدین منتظرتون بودم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
بهتون میگم بعدا

یعنی کی پیام میدین؟ یا من بدم؟

منظورتون کدوم شخصه؟ شخصی که زنجیر به گردنش بود؟  اون شخص اصلا بالغ نیست! اون شخصی که قرآن میخ ...

عزیزم چندسالشه؟

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
2706