2737
2734

توروخدا من دچار وسواس فکری هستم بگین چجوری رفعش کنم خواهش میکنم من ی پسر دارم نمخوام اونم فردا روز بزرگ شر مثل من شه خواهش میکنم توروخدا 

مدوامت بر ذکر تهلیل

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی گلم

لااله الاّ اللّه

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2731
ن اصلا خودم فهمیدم تحقیق کردم

نه عزیزم اول برو پیش روانشناس یا روانپزشک منم خودم الان تحت درمانم اگه توان مالی روانشناس  بیرون نداری برو بهداشت من چند بار رفتم اونجا هر چند من الان فقط روانپزشک میرم چون مشکلم با حرف زدن اوکی نمیشد کلا با حرف زدن زیاد اوکی نیستم!از رفتن پیش روانپزشکم نترس روانپزشکا تشخیص شون بهتره حرفه ای ترن و اینکه اگرم رفتی بهش بگو که مثلاً کار و بار داری و نمیتونی زیاد بخوابی و...ارتباطتم با خدا بیشتر کن خیلی تاثیر داره

2740
مرسی گلم منظورت از بیشتر کردن ارتباط با خدا چجوریه یعنی گلم

عزیزم بعضی مشکلات ما ناشی از مشکلات ماورایی آن نه ذهنی حالا هستن بعضیا واقعا ذهن شون مریضه ولی خیلیا مشکل اصلی شون ماوراییه (چشم زخم،طلسم،جن همزاد یا شاید چاکرا هات مسدود شدن و...) بخصوص وسواس فکری خیلی شنیدم که همینا باعثش میشن اگه بخوای کمکت میکنم البته یه چنل تو ایتا هست خیلی ذکر و دعا های خیلی خوبی می‌ذاره 

من نمتونم ایتا داشته باشم برام ذکرا رو میفرسین

چله انجام بده چله ی سوره ی جن (یس هم خیلی خوبه)،خوندن سوره ی بقره یا حتی گوش دادن بهش،نوشتن حرز و همراه داشتنش،یا خوندن سوره ی یونس من سوره ی یونس خوندنش خیلی آرومم می‌کنه