2737
2739

شما اگ خونه و ماشین داشته باشین و درآمد شوهرتون هم متوسط رو به بالا باشه ...‌برای زایمان میرین بیمارستان خصوصی؟ واسه طبیعی سی میلیون درمیاد هی زورم میاد میگم خیلی زیاده...

مامانم میگ بزار شوهرت خرج کنه بیشتر قدر زندگی بدونه خودم عذاب وجدان دارم

چکار کنم؟

آهای زندگی من از تو قووووووووووی ترم 🌿

قطعاااا خودمو جونمو و جون بچمو نمیسپارم دست ماماهای دولتی ، بیمارستان دولتی که چه عرض کنم قصاب خونه ست

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برا طبیعی خیلی زیاد خاستن 

ما شرایط مالیمون از مال شما پایینتره ولی برا سزارین رفتم خصوصی و بهترین کارو کردم

ولی خصوصی مثل دولتی اینجوری نیست که بهت گوش ندن زیاد تمیز نباشه 

برا من مرتب میومدن سر میزدن مشاوره میدادن شام و صبحانه و ناهار هم با خودشون بود 

اتاق و بیمارستان فووووق العاده تمیز

من همون بارداریم به همسرم گفتم من سزارین میخام و تمام تمام هزینه هتشم تقبل کرد

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
قطعاااا خودمو جونمو و جون بچمو نمیسپارم دست ماماهای دولتی ، بیمارستان دولتی که چه عرض کنم قصاب خونه ...

حالا دولتی ام ک نمیرم ولی گفتم نیمه خصوصی برم بازم باهم فرق دارن؟

2740
حالا دولتی ام ک نمیرم ولی گفتم نیمه خصوصی برم بازم باهم فرق دارن؟

وقتی همسرت داره چرا نمیخای خرج کنه😐

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

ما وضعمون معمولی بود بیمه هم نداشتیم ولی هر چی داشتم دادم بیماستان خصوصی خیلی راضی بودم ،الانم دومی رو باردارم انشاالله دوباره میرم البته این دفعه بیمه دارم😍

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم وضعیت زندگیمون متوسطه،خونه خودمه،میخوام برم بیمارستان خصوصی ،اولی رو دولتی رفتم راضی نبودم 

من نمیگم دولتی اما نیمه خصوصی میگم بازم فرق دارن باهم؟

ما وضعمون معمولی بود بیمه هم نداشتیم ولی هر چی داشتم دادم بیماستان خصوصی خیلی راضی بودم ،الانم دومی ...

چه بیمه ای داری گلم؟

از اول عادتش بده به درمان‌خوب. اگر بودج هداره... اگر نری بعدا که واقعا نیازت بشه بری جای خوب تو ذهنش میگه تو همون بودی که از اول عادت داشتی بری جای ارزون. هر جی هم مهربون باشه تو ذهنش فکر میکنه

وقتی همسرت داره چرا نمیخای خرج کنه😐

نمیدونم چرا عذاب وجدان میگیرم حس میکنم ولخرجی نیمه خصوصی پرسیدم گف ۱۵ درمیاد فرقش ۱۵ میلیون میشه

برا طبیعی خیلی زیاد خاستن  ما شرایط مالیمون از مال شما پایینتره ولی برا سزارین رفتم خصوصی و به ...

اره خودمم فک میکنم واسه طبیعی خیلی زیاده البته این با همه هزینه هاست

2706