2733
2739

اول بگم ک اوضاع مالی شوهرم بدک نیست خداروشکر ، بعد پنج سال اولین سفرمونو‌ رفتیم کیش ،  قبول دارم هزینه ها فوق العاده زیاد بود ، اما الان از دیروز ک اومدیم با من پرباده همش میگه حیف پول حروم شد  .. بین ۲۰تا ۳۰ خرجمون شد همش حرص میخوره الان از سرکار ک اومده الکی الکی گیر میده یا صداشو بالا میبره .. میدونم بخاطر خرجاس .. اونجا کنار کشتی ازمون عکس گرفتن یدونه عکسشو گیر دادم بزنه روشاسی سیصد گرفت همون سایز اینجا سی تومن زدم رو شاسی 😒 ۹ تا عکس چاپ کردیم شد دوملیون اینجا زیر دیویست میشد ..تقصیر من بود گفتم یادگاری میمونه 😭 خودمم میسوزم بشدت ولی خب دلیل نمیشه شوهرم اینجوری کنه 

دیگه ۳۰ تومن خرج کرده بذار یکم حرصشو بخوره حداقل 😂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ولش کن بابا.داری میگی بعد ۵سال ،اگر هر ماه می‌رفت مسافرت چکار میکرد 

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2740

۳۰ تومن برا کیش خیلی خوبه چند روز موندید ؟به خدا تو خونه ام بمونی هرجا همینه🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
خب همونه چکارش کنم

یکی دو روز دیگه یادش میره. هزاری از این خرجا میاد تو زندگی و میره چه میشه کرد 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
فقط همین چنتا عکس بود ، ناهار شام ماست و الویه میخوردیم ! 

ناهار شام رو خوب میخوردین عکسارو بعدا چاپ میکردی الان شاکی نبود 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
2706