2733
2739
عنوان

خانومای با تجربه ازتون خواهش و استدعا دارم راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 35 پست
جدی میگی؟ 😍واقعا؟  میدونی چقدر خوشحال شدم نسبتی با این ادم نداری ؟

بله عجیبم اینکه خودش بهم زد مثلا به خاطر رفتار من

یعنی بعضا جوری حق به جانبن به خودت نگاه میکنی میگی نکنه من واقعا مشکل داشتم و از جانب من بود، اما روزی شاید قدر رفتار و دوست داشتن منو دونست دیگه سودی نداره

برای فراموش کردن و خوب شدن حالم پیشنهادی دارید؟

ممنونم مهربون جان واقعا دلتون پاک و مهربون آخه❤

بله عجیبم اینکه خودش بهم زد مثلا به خاطر رفتار من یعنی بعضا جوری حق به جانبن به خودت نگاه میکنی میگ ...

ارتباط با همچین کسانی خیلی سخته. 

خودشون هرکار زشتی انجام بدن از نظرشون انقدر ناپسند نیست و با خودخواهی شون اعتماد بنفس آدم رو میگیرن. 

متاسفانه تجربه ی ارتباط با همچین فردی رو داشتم ... 

میفهمم چقدر سمی هست . 

اما چیزی که این مابین وجود داره اینه که شما یک دختر عاقل و بالغ هستی که قدرت تشخیص درست از نادرست رو داری و این رابطه رو پایان دادی و میدونی اون آدم، آدم مناسب شما نیست ( فکر نکنم هیچوقت آدم مناسب هیچ کسی باشه نزدیک هرکسی باشه بهش صدمه میزنه) و واقعا میگم کمتر کسی پیدا میشه مثل شما. 

خودتو بخاطر حال بدت سرزنش نکن شما هرچقدر ناراحت باشی عادی هست و حق داری سوگواری کنی اما مراقب باش غم باعث نشه دلت به برگشت بلرزه. 

دنیا پراز مرد های خوبه  که بهت حس ارزشمند بودن بدن و با عشق شون تلخی هارو از یادت ببرن. 

سعی کن انقدر سرتو شلوغ کنی که بهش فکر نکنی، ویژگی های منفی اش رو روی برگه بنویس و برای رفتنش شکرگزاری کن ، به این فکر کن ادامه ی رابطه بااین ادم میتونست چه صدمه هایی بهت بزنه و آینده چطور میشد، کتاب بخون، اگر میتونی دوره شرکت کن، پادکست گوش بده، ارتباطات بیشتری با دیگران برقرار کن ، باشگاه برو، به پوستت برس و کارهایی که حالتو خوب میکنه انجام بده مثل لاک زدن یا کاشت ناخن و....( هرکاری که باعث زیبایی و اعتماد بنفس بشه) مدیتیشن کن و.... 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عجیبم اینکه خودش بهم زد مثلا به خاطر رفتار من یعنی بعضا جوری حق به جانبن به خودت نگاه میکنی میگ ...

اگر شرایطش رو داری چندروزی سفر برو 

راستی یادت نره گل قشنگم، شماره هاشو بلاک و حذف ، سوشیال مدیا رو هم به همچنین . 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ارتباط با همچین کسانی خیلی سخته.  خودشون هرکار زشتی انجام بدن از نظرشون انقدر ناپسند نیست و با ...

درسته دقیقا همینطور من هم تو رابطه ی مشترک ایراداتی داشتم آدمیزار دیگه به هر حال سعی بر اصلاح خودم داشتم اما اون اصلا نمی پذیرفت و تلاش یه طرفه ی من مثل درجا زدن بود تا وقتی طرف مقابلتم برای رابطه تلاش نکنه "من" بودن رو رها نکنه برای ما شدن

خیلی خیلی ممنونم ایلدا جان از وقتی که برای تایپ کردن و نظر دادن گذاشتین و همدردیتون.... لطفتون در خاطرم ماندگار امیدوارم مهربونی تون چندین برابر به خودتون برگرده بهترین ها نصیبتون

2731
الان هیچی بهم زد تمومش کرد

اگه شوهرت نیست ولش کن ارزش نداره من فکر کردم ازدواج کردید زندگی توبخاطر اون هدر نده نابودنکن منم نسبت به شوهرم خیلی وابسته هستم حرفاتو می‌شنیدم فکرمی کردم خودم هستم بخدا ارزش نداره ولش کن میخواستم بگم من تجربه کردم وابسته نباش بهش خیلی بده حالا که دوست بودید ولش کن

ممنونم عزیزدلم از همدردیت برام بسیار ارزشمند کاش اینا رو خودشم میفهمید اما نمیدونم چرا بعضی چیزا رو ...

عزیزم من معمولا خاموشم و وارد کاربریم نمیشم ولی اینبارنتونستم چیزی نگم. شما بهترین کارو کردی.تو جمع تخریبش کردی و عصبانیش کردی.اصلا پشیمونی نداره.اصلا پیش رو نگیر دیگه.میدونم سخته ولی ادامه دادنش سخت تره.اون آقا لایق دوست داشتن شما نیست و ادامه دادن باهاش به قیمت از دست دادن اعتماد به نفستون و خورد شدنتون تموم میشه.بزارش کنار و زندگی جدیدتو شروع کن که لایق بهتر از اینها هستی.روی عزت نفسو اعتماد بنفست کار کن

عزیزم من معمولا خاموشم و وارد کاربریم نمیشم ولی اینبارنتونستم چیزی نگم. شما بهترین کارو کردی.تو جمع ...

جدا خیلی ممنونم به خاطر راهنمایی من اومدین 

حال خیلی بدی دارم قلبم درد میکنه هم دلم شکسته هم شخصیتم همه ی اینا واقعیته که نمیشه ازش گذشت 

چجوری روی این مواردی که گفتید کار کنم تجربه ای اگه دارین ممنون میشم بگید

2740
الان هیچی بهم زد تمومش کرد

واقعا بهت تبریک میگم.الان سخته برات ولی آینده قطعا خداروشاکر خواهی بود بخاطر اینکه که سم خالص از زندگیت بیرون رفته.یمدت کوتاهی اذیت میشی ولی از همین امروز اول ورزشو شروع کن.برو خرید برو ی کلاس ثبت نام کن  زود شروع کن تا این دوره سوگواریت کوتاه بشه چون واقعا حیفه حتی یک روزت برای همچین آدمی خراب بشه

جدا خیلی ممنونم به خاطر راهنمایی من اومدین  حال خیلی بدی دارم قلبم درد میکنه هم دلم شک ...

اگ دوستی خواهری کسی هست که پایه هست باهاش برید کوه.ی تفریح یک روزه عالی برید واقعا حالتونو خوب میکنه.بعد رو کاغذ تمام حرفهاتونو بهش بنویسید انگار باخودش دارید حرف میزنید و ازش خداحافطی کنیدو اون کاغذو دفن کنید براش گریه کنیدو تمام.بعد ی کاغذ برداریدو برنامه جدیدتونو بنویسید

اگ دوستی خواهری کسی هست که پایه هست باهاش برید کوه.ی تفریح یک روزه عالی برید واقعا حالتونو خوب میکنه ...

تشکر عزیزم بابت راهنمایی تون

سعی میکنم...

لطفا دعا کنید برام آرامش به زندگیم برگرده

تشکر عزیزم بابت راهنمایی تون سعی میکنم... لطفا دعا کنید برام آرامش به زندگیم برگرده

قطعا برمیگرده و خوشحال خواهی بود که دیگه اون آدم سمی وجود نداره.آدمهای سمی روحو روان آدمو نابود میکنن عزت نفس آدمو میگیرن و به همین دلیل بهشون وابسته میشیم چون عزت نفسو نداریم.الهی هرچه زودتر تاپیک بزنیو از حال خوبت بگی برامون.دوسه روز به خودت فرصت بده تا بتونی کنار بیای با نبودنش

اول باید خودتو درست کنی

فعلا اونو ولش کن چون خودت افتضاحی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
قطعا برمیگرده و خوشحال خواهی بود که دیگه اون آدم سمی وجود نداره.آدمهای سمی روحو روان آدمو نابود میکن ...

واقعا همینطور امیدوارم که شرایطم تغییر کنه

ممنون مهربون بابت دعای خیرتون زنده باشید

2706