2737
2734

داداشم ۳۳سالشه شغلش آزاده و درامد خیلی خوبی داره خونه دوتا ماشین و همه شو خودش تنهایی با کار کردن بدون کمک کسی بدست آورده حالا از یه دختری خوشش اومده دختره هم شاغله دختر نازی ام هست ولی دیگه رسما داداشم هرچی در میاره هررچچچچی خرج اون می‌کنه دو سال باهمن اگه بگم تا الان حدود ۳۵گرررم براش طلا خریده باورتون نمیشه چون میونه خوبی هم با مامانم و بابام نداره به حرفشون گوش نمی‌ده می‌خوان ازدواج کنن ولی این دختره ناز می‌کنه و به نظر من ۱۰۰درصد نیست که آره حتما ازدواج میکنن دیروز باهم رفته بودیم خواهر برادری تفریح و بیرون اون زنگ زد منو ول کرد رفت دو ساعت قربون صدقش رفت 😑🤦‍♀️برای من مهم نیست ها خب داداشم دوسش داره عاشقشه منم از پسری که قرارع ازدواج کنم توقع هایی دارم ولی میترسم این دختره آخرش بزاره بره ولنتاین رفته عطر خریده براش ۵میلیون 😒 کلی هزینه های دیگه در نهایت اینم بگم که نگید حسودی من نگرانم چون تک تک پولاشو با زخمت بدست آورده دامادمون همین کارا رو برا خواهرم می‌کنه ولی قبل از ازدواج و تو نامزدی اصلا نمی‌کرد 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
هرچی زودتر برین خواستگاری خب

رفتیم یه سری شرط و شروطا گذاشتن داداشم داره بهشون عمل می‌کنه تا باز بره خواستگاری 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
ولش کن هر چی بگی بدتره  فقط خودتو خراب کردی

آره ولی نگران زحمت هاشم وگرنه زنش شد که نوش جونس

2706