2737
2734

خود دانی وای نفر اخر در بیاد پولت مرده

شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من ی بار همچین اشتباهی کردم دیگه تا عمر دارم وام خونگی نمیگیرم من و چ انداخت اخرین نفر تازه ب زور پو ...

اون ک مسئولش بوده نامرد بوده من تو یه سال ۱۲۰ میلیون گرفتم سه تا چهل تومن خیلی خوبه قرعه

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خبر خبر بیارید که آرزوم تو راهِ  
2740
اگه میتونی ماهی ۳تومن پس‌انداز کنی و بزاری بانک سودشو بگیری مطمئن تر وبه صرفه تره  قرعه کشی فقط ...

بین همکاراست یک جورایی من شرکت نکنم ۳۰تومنش بهم میریزد میخان رند بشه