2737
2734
عنوان

بچه ها آیا سرکتاب باز کردن و همزاد داشتن واقعیت داره؟ ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21429 بازدید | 55 پست

اره همزاد داشتن واقعیت داره منم باورم نمیشد تا اینکه با کسی اشنا شدم واقعا به عینه دیدم خیلی جالب بود اما چیزهایی به نام جن و سحر وجود داره که تو قران هم اومده از جن،یه سری جن های غیر مسلمون هم داریم که به واسطه اونها این اتفاقات میفته 

وجود داره ولی خود خدا هم گفته سمتش نرید که گناهه کبیرس 

در ضمن اینجوریم نیست که هرکی از راه رسیده  دعا نویس شده 

اما من از اهل علم و مطالعه در این  زمینه پرسیدم گفته اگه واقعا آدمشو پیدا کنی و بتونه واست دعا بنویسه میتونه اون گره ای از زندگیت رو که میخوای باز کنه ولی چندین گره در زندگیت میندازه و مشکلات دیگه واست به وجود میاره و در نهایت اصلا سمتش نرید که فقط انرژی منفیش واستون میمونه 

بی کمالی های انسان از سخن پیدا شود ****پسته ی بی مغز چون لب وا کند رسوا شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من اگر به دلت افتاده که بری حتما برو...ولی یه جای مطمین برو که الکی ازت پول نگیرن

مینویسم برای تمام کسانی که از رحمت خدا ناامید شدن..که ناامید نباشید درهای رحمت خداوند همیشه باز است..بخواهید تا داده شود....بعد از سقط دخترم خداوند به من پسری سالم عطا کرد.الهی شکر

دعا و همزاد و سرکتاب همش وجود داره .کسی که باور نداره پس قرآن رو مطالعه نکرده.من باچشم خودم دیدم کسایی که حامله نمیشدن یا مریض بودن و بر اثر  جن زدگی و همزاد و طلسم و ... بوده و مشکلشون حل شده فقط باید پیش کسی رفت که واقعا کار بلد باشه.

2728

09013303381

من خیلی مشکلات زندگیم زیاد بود تا پای مرگ و خودکشی رسیدم بهم این خانم رو معرفی کردن .کار دعا انجام میده هرکی برام دعا کرده بود رو باطل کرد زندگیم شده مثل روز اول ازدواجم همه مشکلاتم حل شده به جان بچم رد خور نداره

09013303381

هنوز تو کار خدا موندم که چه فرشته هایی داره و ما بی خبریم.منم شمارشونو از یکی از مامانای همینجا گرفتم همیشه هم مدیونشم

09013303381

تا اخر عمرم براش تبلیغ میکنم

دعانویس خانم خانی خیلیم سرش شلوغه خیلی باید زنگ بزنی تا جواب بده جواب نداد بهش پیام بدید انشاالله مشکلات همگی حل بشه

09013303381

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

09013303381

🌸🌸🌸🌸🌸

09013303381

گفت هزینه اش میشه ۵۰۰تومن. ولی خودم اصلا دلم نیست برام دعا بنویسه. میگم همه چیز دست خداست. فقط باید ...

سوين جون پيش اين دعانويسه كه گفتى رفتى يعنى واقعا اين چطزا راسته؟

2738
09013303381 من خیلی مشکلات زندگیم زیاد بود تا پای مرگ و خودکشی رسیدم بهم این خانم رو معرفی کردن ...

عزیزم شما نتیجه گرفتی؟میشه درخواست دوستی بدین کمکم کنید

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا و در آن باغ کسی می خواند که خدا هست دگر غصه چرا؟؟