2737
2739
عنوان

بچه ها آیا سرکتاب باز کردن و همزاد داشتن واقعیت داره؟ ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21447 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نازی جون مشکل ناباروری داشتی؟ ؟با دارو باردار شدی؟ ؟

نه من مشکل سقط داشتم سقط مکرر ولی پیش دکتر نصر میرفتم مشاور با چشم خودمم میدیدم ک کسایی ک ۱۵سال باردار نمیشدن و باردار بودن خداروشکر حتی تو شبکه سلامت هم برنامه دارن دکتر

بالاخره من و عشقم هم مامان و بابا شدیم خداجونم هرکی ک ارزوشه کـ مامان و بابابشه رو بهش ی نگاهی بنداز..آمین
2731

عزیزم دعا مشکلی نداره! مگ با دعا توکلت از بین میره؟ من خودم واسه همسرم ک داریم جدا میشیم رفتم گفت ی دختر همسن خودت سردش کرده.. دقیقا درست بود.. شما هم میری بهت دعا میده چ عیبی داره

چرا وارد کاربری م نمیتونستم بشم؟؟ مجبور شدم دوباره بسازم

دکتر نصر فوقالعادس 👌👌👌👌👌 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
دکتر نصر برای تهران هست؟آدرسش رو میگید 

عزیزم اره واسه تهرانه عضو هییت علمی دانشگاه المانم هست بهترین و خوش اخلاقترین دکتریه ک دیدم کلی هم وقت میزاره البته من دکترم ایشون نبودم من چندجلسه میرفتم پیششون فقط باهاشون حرف میزدم خیلی ارومم میکرد علم خیلی بالایی داشتن ادرسشم خیبان ولیعصر خیبان توانیر روب روی بیمارستان دی ساختمان پزشکان دی شمارشم اینه۸۸۸۷۱۰۴۴ اگه مشکلت حل شد واسم دعاکن

بالاخره من و عشقم هم مامان و بابا شدیم خداجونم هرکی ک ارزوشه کـ مامان و بابابشه رو بهش ی نگاهی بنداز..آمین
2740
یاشین جون چرا؟ )

عزیزم وقتی دعا میگیری شدیدا به اینکه جواب میده اعتقاد پیدا میکنی همه انرژی های مثبت میره به سمتی که این مورد جواب میده ولی در واقعیت با دعا نویسی فقط انرژی منفی وارد زندگی مون میشه که شاید چند سال بعد اثرش ببینیم 

ولی ما با خدا اینطور نیستیم انگار معامله داریم باهاش ته دلمون مایوس از نگاهش هستیم این من از روانشناس که دو ستمون هست پرسیدم گفت بخاطر این موفقیت و اتفاقات خوب برای بعضی افراد دور هست که ته دلشون تردید وجود داره گفت اگر میخوای اتفاقی برات بیوفته که دوست داری واقعا به اینکه پیش میاد ایمان داشته باش 

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...

جادو و طلسم حقیقت داره و در قرآن بهش اشاره شده.

بیشتر اوغات مشکلات به خاطر چشم زخمه و دعاهایی که میدن واسه دورشدن از چشم بد هست.

ولی قیمت خیلی بالایی گفته.

زانو بغل نشسته دلم کنج خانه ات،حالا فقط خیال من است وبهانه ات،باهر نفس تپیدوگرفت از فراق تو،قلب شکسته ازدل خسته سراغ تو،اقرار میکنم که خدایم فقط تویی،هر آنچه مانده است برایم فقط تویی،شاهد ترین به خلوت شب های تار من،سامع ترین به زمزمه های نزار من،افتاده بر زمین مپسندم که بی کسم،این سان غمین مپسندم که بی کسم

دعا اثر داره اما اثرات منفیش بیشتره شاید دعانویس یک مشکل ادمو حل کنه یا چیزی از اینده و گذشته بگه اما اثرات منفی که تو زندگی میزاره خیلی بیشتره خدا خودش ار چیز صلاح بدونه همون میشه هیچ اراده ایی بالاتر از خدا نیست با رفتن پیش رمال و دعا نویس و فالگیر فقط مشکلات ادم بیشتر میشه و انرژی های منفی وارد زندگی میشن

این نکته رمز اگر بدانی دانی     هر چیز که در جستن آنی انی

خانومایی که بچه دار نمیشین.

من زنعموی خودم 12 سال بچه دار نمیشد تنبلی شدید تخمدان داشت تا اینکه یک نفر یه دکتر طب سنتی به نام

دکتر طبیب بهش معرفی کرد.اون همه  راه های پزشکی رو رفته بود ولی نتیجه نگرفت.

وقتی رفت این خانوم دکتر با گذاشتن دست روی شکمش تمام مشکلاتی که در سونوگرافی ها مشخص میشد رو بهش گفت.بعد 6 ماه الحمدالله باردار شد.الانم عروسکش 4 سالشه عشقه منه.

خواستین میتونین درموردش جستجو کنید در اینترنت خدا شاهده قصدم فقط کمک و زاهنماییه.

دکترش در مشهده.هزینشم با داروهاش 4 سال پیش واسه اونا گفت شده 100 تومن

زانو بغل نشسته دلم کنج خانه ات،حالا فقط خیال من است وبهانه ات،باهر نفس تپیدوگرفت از فراق تو،قلب شکسته ازدل خسته سراغ تو،اقرار میکنم که خدایم فقط تویی،هر آنچه مانده است برایم فقط تویی،شاهد ترین به خلوت شب های تار من،سامع ترین به زمزمه های نزار من،افتاده بر زمین مپسندم که بی کسم،این سان غمین مپسندم که بی کسم

یاشین جون منم نظرم همینه. منم از یک روانشناس شنیدم که میگفت دعا و جادو انرژی منفی وارد زندگی میکنه و اون جوابی هم که میگیری از خودت انرژیشو میگیرن. به خاطر همین دوست ندارم برم. 

انسانم آرزوست
2706