2737
2739
عنوان

خانم متاهلی که خوندوپزشکی آورد|قابل توجه کنکوری ها📍+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 2031 بازدید | 135 پست
توهمین   سایت   هم   نمونش بود....ولی   سهمیه  داشت

سهمیه که...

یکی سهمیه داشتن

یکی دانشجویان انتقالی خارج از کشور

یکی فرزندان هیات علمی

حق خیلی از بچهارو ضایع کردن...

ایشون سهمیه نداشتن عزیزم🤍

هرآنچه‌دارم‌‌ازلطف‌خداست🤍🌸کاش زندگی ‌و‌جوانی‌به‌قدررسیدن‌به‌تمام‌آرزوها‌سخاوتمندوطولانی‌بود🌱سوالی‌داشتید‌تگم‌کنید‌،درخواست‌دوستی‌عزیزان‌کنکوری‌بلامانع‌است🥰
عزیزم هر فصل زیست براشون سه هفته میگین طول می‌کشید.. تو سه ماه چطوری تونستن همه مطالبو بخونند مرور ...

عزیزدلم کاش درست خونده بودید

نوشتم پایه قوی دراین دروس نداشتن

گاها طول میکشید سه هفته و مدت طولانی رو یک فصل میموندند

طبیعتا سایر فصول رو سریع تر خوندن

و براشون یک سری از فصل ها مثل فصل ۱ زیست دهم و... که کم اهمیت تر بوده حذف شده

استراتژی قبولی در تایم کم

حل فصول مشکل یا کم اهمیت هست

هرآنچه‌دارم‌‌ازلطف‌خداست🤍🌸کاش زندگی ‌و‌جوانی‌به‌قدررسیدن‌به‌تمام‌آرزوها‌سخاوتمندوطولانی‌بود🌱سوالی‌داشتید‌تگم‌کنید‌،درخواست‌دوستی‌عزیزان‌کنکوری‌بلامانع‌است🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم کاش درست خونده بودید نوشتم پایه قوی دراین دروس نداشتن گاها طول میکشید سه هفته و مدت طولانی ...

خودشون هم تو تشکرشون گفتند ممنون یکسال پا به پای من بودین و درس خوندن و مشاور و .. 

نمیدونم چرا پس میگین سه ماهه خونده !! 

عزیزدلم اگر مقدور هست درخواست دوستی قبول کنید خصوصی خدمتتون میگم

قبول کردم

خدا رو هزار مرتبه شکر که   به آرزوم  رسیدم و بعد از ۱۴۰۳/۶/۱۱ شوهرم فقط و فقط عاشق منه و دست از خیانت بر داشته و خانوادش دیگه نمیتونن تو زندگیمون دخالت کنن و تا اخر عمر با بچمون بهترین زنگی که سرشار از عشق و محبت داریم الهی لک حمد ، حمد الشاکرین  حتا ترضی.                                                                                                                            وخدا رو هزار مرتبه شکر در سال  ۱۴۰۳ در کنکور قبول شدم و رشته مورد علاقمو اوردم💜
2731
خودشون هم تو تشکرشون گفتند ممنون یکسال پا به پای من بودین و درس خوندن و مشاور و ..  نمیدونم چر ...

منظور ایشون همون سه ماه خودمون بوده...

نمیدونم چرا تواین سایت همه نسبت به همه چیز مشکوک هستند

بازهم من به شماحق میدم🤍

دمش گرم

و دم شما هم که مشاورشون بودی گرم

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

یکی لایکم کنه لطفا

من آنگه که گردم به مستی هلاک   به آیین مستان بَریدم به خاک/ بـه تـابـوتـی از چـوبِ تـاکـم کـنیـد به راه خرابات خاکم کنید/ بــه آب خــرابـات غســلــم دهــیـد  پس آنگه برِ دوشِ مستم نهید/ مـریـزیـد بـر گـور من جز شـراب  میارید در ماتمم جز رباب/مـغـنـی ، مـلـولـم٬ دوتـائــی بــزن  به یک تائی او، که تائی بزن/ بزن چنگ در پرده ارغنون  رهایم کن از چنگ دنیای دون /مبادا عزیزان که در مرگ من بنالد بجز مطرب و چنگ زن /تو خود حافظا سر ز مستی متاب که سلطان نخواهد خراج از خراب نزادی مرا کاشکی مادرم   وگر زاد مرگ آمدی بر سرم  که چندین بلاها بباید کشیدز گیتی همی زهر باید چشید🌤  گوا شیرگیرا یلا مهترا دلاور جهاندیده کنداورا کجات آن دلیری و مردانگی کجات آن بزرگی و فرزانگی کجات آن دل و رای و روشن‌روان کجات آن بر و برز و یال گران کجات آن بزرگ اژدهافش درفش  کجا تیر و گوپال و تیغ بنفش  نماندی به گیتی و رفتی به خاک که بادا سر دشمنت در مغاک
دمش گرم و دم شما هم که مشاورشون بودی گرم

❤️❤️❤️موفقیت های خودت روز افزون زیبا

2740
سهمیه که... یکی سهمیه داشتن یکی دانشجویان انتقالی خارج از کشور یکی فرزندان هیات علمی حق خیلی از ...

فرزندان هیت علمی هیچ سهمیه ای ندارن

چطور مشاوری هستین ک این رو نمیدونین

جالبه

❤️❤️❤️موفقیت های خودت روز افزون زیبا

قربونتون همچنین🌱❤️

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
ممکنه من امسال رتبه بیارم. من ناامیدم وسط درس فکر منفی میاد.   میکم حالا بخونم تهش هیچی

اگه بخونی هم احتمال داره قبول بشی هم نه

ولی اگه نخونی قطعا قبول نمیشی 

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .
فرزندان هیت علمی هیچ سهمیه ای ندارن چطور مشاوری هستین ک این رو نمیدونین جالبه

دارنا 

شاید بعضیاشون دارن

یک پرس و جو بکن 

دوست عزیز!!!!

اتفاقا فرزندان هیات علمی سهمیه جابه جایی دارن و بسیار هم عالی دارند 

فرزند هیات علمی عزیزی که رتبشون هیچ جوره به پزشکی شیراز نمیخورد 

و پزشکی بوشهر قبول شده بودند

ترم دو انتقالی گرفتن به شیراز بااستفاده از سهمیه پدربزرگوارشون..که از اساتید خیلی خوب خودم هم هستند

به چه کسی انتقالی میدن ترم دوم؟اون هم از پزشکی تیپ پایینتر به شیراز؟

سهمیه تغییررشته داشتن ولی برداشته شد 

من آنگه که گردم به مستی هلاک   به آیین مستان بَریدم به خاک/ بـه تـابـوتـی از چـوبِ تـاکـم کـنیـد به راه خرابات خاکم کنید/ بــه آب خــرابـات غســلــم دهــیـد  پس آنگه برِ دوشِ مستم نهید/ مـریـزیـد بـر گـور من جز شـراب  میارید در ماتمم جز رباب/مـغـنـی ، مـلـولـم٬ دوتـائــی بــزن  به یک تائی او، که تائی بزن/ بزن چنگ در پرده ارغنون  رهایم کن از چنگ دنیای دون /مبادا عزیزان که در مرگ من بنالد بجز مطرب و چنگ زن /تو خود حافظا سر ز مستی متاب که سلطان نخواهد خراج از خراب نزادی مرا کاشکی مادرم   وگر زاد مرگ آمدی بر سرم  که چندین بلاها بباید کشیدز گیتی همی زهر باید چشید🌤  گوا شیرگیرا یلا مهترا دلاور جهاندیده کنداورا کجات آن دلیری و مردانگی کجات آن بزرگی و فرزانگی کجات آن دل و رای و روشن‌روان کجات آن بر و برز و یال گران کجات آن بزرگ اژدهافش درفش  کجا تیر و گوپال و تیغ بنفش  نماندی به گیتی و رفتی به خاک که بادا سر دشمنت در مغاک
2706