2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله گذشت الانم كاملا راضي هستم قسمتم كسي ديگه بود و شكر ميكنم ، همين  

از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران

رفتم از کوی تو لیکن عقب سرنگران

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی

تو بمان و دگران وای به حال دگران

2740
تجربه داشتین؟اشکام تموم نمیشه:)من براش کادو گرفته بودم که قبل اینکه بدم بهش اینو گفت:)

آره داشتم،ببین این لحظه ها باهمه اسیری و حسوحالش بلاخره تموم میشه،سعی کن بهش نفهمونی چقدر دوسش داری چون مرداها کم ظرفیتن،بزار گذشت زمان شامل این موضوع بشه،تا بشی مثل من...

ما یه خًاٌطًرُهٌ خًوبّـ تْو گذّشْتْهٌ هم باقی میمونیم که هرگز قرار نبود اتفاق بیوفته
خوب؟

آره خوب،چون عشق حسیه ک هم زجر داره هم لذت،شاید من آدم قانعی هستم ک دارم فقط از خوب بودنش یاد میکنم

ما یه خًاٌطًرُهٌ خًوبّـ تْو گذّشْتْهٌ هم باقی میمونیم که هرگز قرار نبود اتفاق بیوفته

ببین اگه کسی قسمتت باشه مطمعن باش هیچ کی نمیتونه ازش جدات کنه،اینو بدون،،،دیروزود داره ولی سوختوسوز خیر،،،میدونم الان این حرفام زیاد تاثیری شاید نداشته باشه ولی سعی کن فکرتو رو چیزای دیگه متمرکز کنی تا اذیت نشی زیاد،،،ببینم این حس یک طرفه س؟؟؟

ببین اگه کسی قسمتت باشه مطمعن باش هیچ کی نمیتونه ازش جدات کنه،اینو بدون،،،دیروزود داره ولی سوختوسوز ...

بخدا نمیدونم بخدا نمیدونم اصلا دوسم داشت یا نه.فقط میدونم بعد کلی دعوا گفت برو.اخه من کجا برم کجا دارم برم

بخدا نمیدونم بخدا نمیدونم اصلا دوسم داشت یا نه.فقط میدونم بعد کلی دعوا گفت برو.اخه من کجا برم کجا دا ...

😔چه حسه بدی داشتی تو اون لحظه ها...ی چی بت بگم؟؟

2706