2737
2734

دیروز بعد از ظهر رفتیم به خاطر عید به عنوان بزرگتر خونه شون بهشون تبریک عید بگیم، دیدیم نیستن رفتن خارج از شهر

از پارسال هر عیدی که می خواهیم بریم خونه شون تبریک عید از خونه می رن بیرون.

ما کلا رسم داریم روز عید بزرگترا می مومنن خونه بچه ها می رن واسه دیدار

برگشتم دیروز تو ماشین به شوهرم گفتم این کارم از پارسال یاد گرفتن می زارن روز عیدی می رن بیرون، من دیگه روز عید خونه شون نمی یام

شوهرم ، تازه بهش خیلی بر خورد که چرا پشت سر خونوادش این حرف رو زدم، کلی هم از دیروز رفته قیافه

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم

مسافت هم دوره تصور کنید از پارسال عید فطر عید قربان عید غدیر ..

خب یه جورایی توهین حساب می شه دیگه، خیر سرشون پسرشون رو هم خیلی دوست دارن مثلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته اینم بگم قبلش زنگم می زنیم ولی جواب نمی دن

ولی همسرم می گه ما وظیفمونه بریم دیدنشون باز بریم شاید تراسی جایی هستن صدای تلفن رو نمی شنون، و این کار از پارسال ادامه داره

می دونم مادرشوهرم تو دلش کلی بهم می خنده.خخ

2728
مسافت هم دوره تصور کنید از پارسال عید فطر عید قربان عید غدیر .. خب یه جورایی توهین حساب می شه دیگه، ...

چه توهینی عزیز من .شما میتونی قبل از رفتن یه زنگ بزنی بهشون الان که خداروشکر تو هر خونه ای ده تا موبایل وتلفن هست.

چه توهینی عزیز من .شما میتونی قبل از رفتن یه زنگ بزنی بهشون الان که خداروشکر تو هر خونه ای ده تا موب ...

زنگ می زنیم، نوشتم

البته اینم بگم قبلش زنگم می زنیم ولی جواب نمی دن ولی همسرم می گه ما وظیفمونه بریم دیدنشون باز بریم ...

خوب مقصر شوهرت هست نه اونا.ولش کن خودش یه روز میفهمه.البته هر چند مردا کلا یا نمی فهمن یا دیر میفهمن.خخخت

2738

این دفعه اگه همسرم روز عید گفت بریم چیکار کنم

مثلا دیروز رفتیم به بابامینا هم سر زدیم، قبل رفتن با اونجا

با اینکه تنها بودن و حوصله شون طر رفته بود، نرفته بودن بیرون ،منتظر ما بودن بریم 

من الان نفهميدم شما چرا از خانواده شوهرت ناراحت شدي؟ 

اونا هروقت دوست داشته باشن مي رن بيرون ديگه اين ناراحتي نداره كه...خوبه زنگ هم مي زنيد قبلش باز

شوهرتون نبايد شما رو ببره اونجا وقتي مي دونين كه نيستن

مادرشوهرم خیلی خیلی با سیاسته حالا همسرم دو ببینه می خواد بگه ......جان اومدی از پشت در برگشتی خب می اومدی تو خونه 

من الان نفهميدم شما چرا از خانواده شوهرت ناراحت شدي؟  اونا هروقت دوست داشته باشن مي رن بيرون د ...

می گم رسممون اینه رسم اونا هم اینه

بزرگتر می مونه روز عید خونه بچه هاش می رن دیدنشون

2706