2737
2734
این دفعه اگه همسرم روز عید گفت بریم چیکار کنم مثلا دیروز رفتیم به بابامینا هم سر زدیم، قبل رفتن با ...

هیچی بهش بگو اوکی ممنون که شخصیت مارومیبری زیرسوال ولی منمثل تونیستم وبخاطرت میام عزیزم.اینقدربریدبمونه پشت دربسته تاازت خجالت بکشه

می گم حرفای شما رو،  ولی می گه ما باید به وظیفمون عمل کنیم، بریم اونجا

اگه نبودن هم حداقل وظیفه مون رو انجام دادیم

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسافت هم دوره تصور کنید از پارسال عید فطر عید قربان عید غدیر .. خب یه جورایی توهین حساب می شه دیگه، ...

خب شما بايد قبل راه افتادنً تماس بگيري كه ما داريم عيد ديدني ميايم اونجا 

اگه اطلاع دادين و رفتن زشت بوده ولي بدون اطلاع رفتيد خب هركسي يه حور برنامه ميريزه اونا هم واستن عيدي برن بيرون 

اين كه بد نيست 

شما داريد بزرگش ميكنيد 

خدايا آن ده ,كه آن به

عزیزم هر کس یه جور راحته دوست دارن روز تعطیل برن مسافرت کار اونا توهین نیست که نمیشینن خونه تا شما بهشون سر بزنین مقصر همسرتونه اونا هیچ تقصیری ندارن خود شما هم یه ذره توقعتون زیاده چون خانواده خودتون اینجوری رسم دارن دلیل نداره خانواده همسرتم به این شکل باشن

2728
خب شما بايد قبل راه افتادنً تماس بگيري كه ما داريم عيد ديدني ميايم اونجا  اگه اطلاع دادين و رف ...

جالبه یه بارم تماس گرفتیم گفتن خونه هستیم ولی رفتیم دو ساعت پشت در موندیم

عزیزم هر کس یه جور راحته دوست دارن روز تعطیل برن مسافرت کار اونا توهین نیست که نمیشینن خونه تا شما ب ...

اونا هم رسمشون اینه

حالا اگه روز عیدی نریم خونه شون، با وجودی که از پارسال همش جا خالی می دن و خونه نمی مونن

بدبختمون می کنن می گن روز عیدی چرا نیومدید سر بزنید

2740
به نظر من شما قبل رفتن اول هماهنگ کن بعد برو. تقصیر خودته. اونام بنده خدا دوس دارن برن بیرون خب. ...

می گم زنگ می زنیم، گوشی جواب نمی دن، موبایلهاشون هم

اونا هم رسمشون اینه

عزیزم یه روز تعطیل رو دارن دوست دارن برن بیرون . شما اگه میخواین عید برین یه روز قبلش برین بگین چون فردا میخواین برین مسافرت گفتیم روز قبلش بیایم 

وقتی کلا موبایلاشون رو و تلفن خونه رو جواب نمی دن، قبلش هم که حرف پیش می یاد می گیم روز عید می آییم سر می زنیم

عزیزم یه روز تعطیل رو دارن دوست دارن برن بیرون . شما اگه میخواین عید برین یه روز قبلش برین بگین چون ...

اینا کل سال خونه هستن ولی عمدا از پارسال این کار رو می کنن

چون نقطه ضعف من پشت در موندنه و اینو می دونن اونا

اینا کل سال خونه هستن ولی عمدا از پارسال این کار رو می کنن چون نقطه ضعف من پشت در موندنه و اینو می ...

شما دیگه عروس بازی در میارین خب زندگیه خودشونه دوست دارن روز عید برن بیرون   شما هم اگه خیلی ناراحتین باید رو همسرتون کار کنین یا یه روز قبل عید برین   

2706