2737
2734

...

بفرما و بشین و بتمرگ همشون یه معنی رو میدن کاش یاد بگیریم با همه خوب حرف بزنیم....دل کسی رو نشکونیم....تو حرف زدنامون دقت کنیم.....ناراحتی ها بی قراری ها استرس ها ی الکی رو بزار کنار تا مشکلاتت حل شه....به قولی در آخر،،،از گندمزار من و تو مشتی کاه میماند برای بادهااااا...پس  ؛؛؛چایت را بنوش و نگران اینده نباش❤❤❤❤رزق و روزی و برکته بی منت از آنه خداست.....محتاج خدا باشیم که غیره خدا هیچ است و پوچ است

با قرص هم میشه 

ولی یک وقت به جای دو قلو ممکنه چند قلو هم بشه

بعدم دوقلو زایی واقعا هنر و افتخار نیست فقط دردسره.

از منی که دوقلو دارم بهت نصیحت دنبالش نباش

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
با قرص هم میشه  ولی یک وقت به جای دو قلو ممکنه چند قلو هم بشه بعدم دوقلو زایی واقعا هنر و افت ...

من ک‌نگفتم افتخاره😂

واسم سوال بود 

بفرما و بشین و بتمرگ همشون یه معنی رو میدن کاش یاد بگیریم با همه خوب حرف بزنیم....دل کسی رو نشکونیم....تو حرف زدنامون دقت کنیم.....ناراحتی ها بی قراری ها استرس ها ی الکی رو بزار کنار تا مشکلاتت حل شه....به قولی در آخر،،،از گندمزار من و تو مشتی کاه میماند برای بادهااااا...پس  ؛؛؛چایت را بنوش و نگران اینده نباش❤❤❤❤رزق و روزی و برکته بی منت از آنه خداست.....محتاج خدا باشیم که غیره خدا هیچ است و پوچ است
با قرص هم میشه  ولی یک وقت به جای دو قلو ممکنه چند قلو هم بشه بعدم دوقلو زایی واقعا هنر و افت ...

افرین ....منم بخاطر تنبلی قرص و امپول استفاده کردم دوقلوباردارم الان ولی خیلییییییی سخت داذه برام میگذرع اصلاااا با بارداری تک قلویی تز زمین تااسمون فرق داره و شدیدتر همه چیز 🥲

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 
دوقلو میخای چیکار ـ ی آدم عصبی خسته باهزار جور مریضی جسمی روحی در خدمتتم

خدا قوت

خدا رو شاکر باش

2738
افرین ....منم بخاطر تنبلی قرص و امپول استفاده کردم دوقلوباردارم الان ولی خیلییییییی سخت داذه برام می ...

دقیقا همین طور هست 

منم قبل دوقلو هام ،یک پسر داشتم

واقعا بارداری دوقلو قابل مقایسه با یک قلو نیست

منم قرص و آمپول استفاده کرده بودم برای تنبلی تخمدان 

کلا الان این قدر از دست دوقلوهام خسته ام همه چیز بهت میگم به دل نگیر        

آخی منم هر وقت از بچه داری خسته میشم

ب این فکر میکنم اگه یه لحظه نبود چی

اون وقت می پرم بغلش و محکم بوسش میکنم

آخی منم هر وقت از بچه داری خسته میشم ب این فکر میکنم اگه یه لحظه نبود چی اون وقت می پرم بغلش و محک ...

یک بچه با دوقلو خیلی فرق داره

باور کن از ۶ صبح تا الان علافشونم

دختر و پسر هستند درس و مشق هاشون با هم فرق می‌کنه همش از بالا سر یکی می‌پرم بالای سر اون یکی و ....

تازه پسر بزرگم هم هست 

2706