2733
2734
چجوری نی نی دار شدی؟ )

با دعاو توسل خخخ من خودم مشکلی نداشتم شوهرم واریکوسل داشت با عمل بهتر شد

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که پریودام یک روز هم اینور اونور نمیشد..کیست یازده سانتی داشتم عمل کردم...تنبلی هم دارم و یه ساله چشم انتظارم...واقعا آزاد شدن یه تخمک و رسیدنش به اسپرم کاری ولسه خدا نداره...میلیاردها آدم به یه تخمک و اسپرم بوجود اومدن نمیدونم چرا خدا واسه ما نمیخواد...من از امام رضا امروز خواستم عیدی بهم بده...زنگ زدم حرمش...دلم یکم آروم شد..

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
2740
مادرانه منم لاپاروسکوپی کردم ولی هیچ نتیجه‌ای نداشت. واقعا چرا نمیشه. چقدر انتظار آخه؟ *

یعنی خدا صدامونو نمیشنوه?? آخه ما تقاص چیو داریم پس میدیم...اگه تو اقدام اولم باردار شده بودم الان داشتم به بچه ی سه ماهم شیر میدادم...ولی قسمتم اینه که اسیر دوا و دکتر و آزمایشگاه و داروخونه باشم...منم واقعا خسته شدم..دلم آتیشه...جیگرم داره میسوزه..چه غروبهایی که توراه برگشت از مطب تو خیابون گریه نکردم...آخه ما هم آدمیم...مگه چقدر تحمل داريم

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

واسه خدا هیچ کاری نداره..حضرت مریم که بدون شوهر حامله شد...مشکل اسپرم و تنبلی تخمدان فقط یع طرف قضیه ست..خدا بخواد همه چی جور میشه..فقط یه تخمک و یه اسپرم از میون میلیونها تخمک و اسپرم

مادرانه دقیقا حال منو داری. امروز آنقدر گریه کردم چشام پف کرده . دلم برای شوهرم میسوزه. برادر کوچکترش بچه اش دوماهشه. دوستاش همه نی نی دارن. همه اطرافیانم بچه دار شدن اما ما هرچه تلاش میکنیم اندرخم یک کوچه ایم

انسانم آرزوست
2706