2733
2734
عنوان

یسنا رو دزدیده بودن

11164 بازدید | 136 پست

💢ربایندگان یسنا به جرم خود اقرار کردند

🔹فرمانده انتظامی گلستان: ۲ عامل اصلی ربایش یسنا به بزه ارتکابی خود اعتراف کردند. یکی از مجرمان متواری هم در شهرستان دیگری دستگیر شد.

🔹بازداشت ۴ متهم اصلی پروندهٔ گم‌شدن یسنا

🔹دادستان کلاله: متهمان ۴ مرد هستند که یکی از آن‌ها پس از بازجویی راهی زندان شد. ۳ متهم دیگر هم فعلا در پلیس آگاهی برای بازجویی تحت نظر هستند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا اه بسه دا

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2731
2738

دزدای وقیح

ঔৣههههعــــههـهـههههه من انقــد دقیق به جزئیات زندگیم توجه نمی کنمکه تو مثل اشعه ایکس زوم کردی رو استخون بندی زندگیم!  غم ها ارزش جنگیدن ندارند! رهایشان کنید غم ها آنقدر خسته اند  که با کمترین بی توجهی  از پای در می آیند برای شادی بغل باز کنید و با امید زندگی کنید . . . . . ♡ قُدّرَتْ عهههههههههههههههههه..................

من که وقتی پیداش کردن اشک جلو چشام و گرفت

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2706