2737
2739
عنوان

لطفا گزارش نکنید... علت بزرگ بودن لبه های .... چیه و چکار باید کرد جز عمل

| مشاهده متن کامل بحث + 4463 بازدید | 145 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا داره

نداره

من توی مجردی زیااد میکردم  اما اصلا تغییری نکرده   یجوریه انگار مث عمل کرده هاست.  چون بحثش شد دارم واضح توضیح میدم.  

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞
عزیز اکثر خانم های ایرانی همینن و ژیلت باعث تیره‌تر شدن میشه بزرگی هم دیگه یا چاقی یا تنبلی تخمدان د ...

برعکس گفتی اتفاقا چاقی باعث میشه اون ناحیه با گوشت پوشیده میشه کمتر بچشم میاد و دیده میشه اون ناحیه هر چی لاغرتر باشه بیشتر لابیاش مشخص میشه

🟡🟠🔴
2738
مگه ارضا شدن به سایز اونه ؟    

شاید

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
نداره من توی مجردی زیااد میکردم  اما اصلا تغییری نکرده   یجوریه انگار مث عمل کرده هاست. & ...

ولی کسی که بزرگه از دستمالی زیاد اون ناحیه س چ خودش چ شوهرش .حالا شما ژنتیکت فرق داشته

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
2706