2733
2734

من اینطوریم یا بقیه هم اینطورن؟ 

فعلا مجردم ولی اگه ازدواج کنم بچم جیغ و داد کنه واقعا تحمل ندارم

چطور بعضیا ۵ تا ۵ تا بچه میارن 

خدایی چطور اعصابتون میکشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من که بچه ندارم ولی دختر خالم که جیغ میکشه به هوای بازی کردن باهاش میبرمش تو اتاق دعواش میکنم و اونم چون ازم میترسه دیگه هیچی نمیگه و خفه میشه😂😂

ولی قربونش برم با اینکه دعواش میکنم بازم میمیره واسم🥹🥹🥹❤️

کاربری دست دونفره

من یکی دارم یکسالشه توش موندم پسره خیلیم شیطون و بازیگوش 🙄😁🤣هیچکس جز خودم از پسش برنمیاد

‏علم بهتر است یا ثروت ؟‏هیچکدوم، یه دلِ خوش، یه خیالِ راحت، یه زندگیِ ساده
بچه ی من جیغ و داد نمیکنه  از هر ۱۰ تا بچه شاید ساید یکیش اونجوری بشه که دلیل خاص پشتشه

بچه ی خواهرم وقتی از خواب بیدار میشه عین روانیا رفتار میکنه

سه سالشم هست

چیغ و داد جنگ آدم عصبی میشه

تو تمام لحضات بارداری دعا میکردم بچم اهل جیغ و داد نباشه خدا را شکر اصلا اهل گریه نیست اگه گریه کنه یعنی واقعا یک اتفاق بدی افتاده وگرنه طفلکی هر چند روز یکبار نهایت صدای گریشو بشنوم که اونم زودی آروم میشه با اینکه خیلی خیلی شیطونه 

واقعا اگه جیغ جیغو بود اعصابم نمی کشید

تو تمام لحضات بارداری دعا میکردم بچم اهل جیغ و داد نباشه خدا را شکر اصلا اهل گریه نیست اگه گریه کنه ...

چند سالشه؟

بخدا اگه بچه داشتن همش جیغ و داد اعصاب خوردیه من اصلا بچه نمیارم حوصله خودمم ندارم والا

بچه ی خواهرم وقتی از خواب بیدار میشه عین روانیا رفتار میکنه سه سالشم هست چیغ و داد جنگ آدم عصبی می ...

میدونستی بچه ها از لحظه ای که نطفه شون بسته میشه هر رفتار ما روشون تاثیر میزاره 

برای همیم میگن آرامش و دوری از استرس واسع زن باردار خیلی مهمه 

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 
2706