2733
2739
عنوان

تاحالاشده🙊🙊

| مشاهده متن کامل بحث + 1530 بازدید | 149 پست
دوس دارم بیشترجذبم شه بی طاقت شه و سریع تراقدام کنه براخواستگاری

نمیاد 

پسرا اگه ظاهرت به چشمشون بیاد بعدش اخلاقت رو نگاه میکنن

بی طاقتم نمیشن مثل دخترا نیستن

بهش بگو بیاد خواستگاری و میدونم نمیاد 

پس پیگیرش نباش

توی ارتباط با پسرها مهم این نیست که اول با هم اشنا بشید تا بشناسیش چون پسرها تا چند ماه واست نقش با ...

تا بخشی از حرفتونو کاملا قبول دارم....ولی ربطی به دوران دوستی نداره...

خیلیامون نقش بازی نمیکنیم اون چیزی که شما میگی درصد محدودیه...خیلیامون قصد نقش بازی کردن نداریم...میخوایم جلوتر بریم به منظور شناخت کافی و تجربیات بهتر تا شاید شرایطمون جور بشه و طرفمونم بهتر بشناسیم بعد اقدام کنیم...همیشه به اون منظور نیست...ولی کلا این خانم زمان برای شناخت لازم داره...زیادی عجوله

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی از پسرا توی این دوره به ازدواج فکر نمیکنن...شما باید ریسک پذیر باشید...شاید طرف اصلا هدفش ازدوا ...

همون اول گفت ازدواجیه ازبچگی دوسم داشته دیگ نمیدونم

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
نمیدونم ولی دلم نمیخاداصلا دوباره دلم بشکنه

یک دوستی اینجا حرف قشنگی زد....اگه بعد رابطه قبلی دوران بعد جدایی(حداقل 6 ماه) رو نگذروندین شدیدا دارید اشتباه میکنید میرید توی رابطه...

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2731
نمیاد  پسرا اگه ظاهرت به چشمشون بیاد بعدش اخلاقت رو نگاه میکنن بی طاقتم نمیشن مثل دخترا نیستن ...

چرانیاد اخه هنوز یبارم ازنزدیک هموندیدیم رو چ حسابی میگی نمیاد

اصن تابحال بی ادبی حرف زشت نزده خدایی.دلیل نیومدنش چیع ک شمامیگی نمیاد

ولی باپدرش درارتباطم کموبیش امازیادنمیدونه چیزی داجب خواستن پسرش

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
خب مثلا ازخانواده م ازبابام مامانم زیادمیپرسه راجبشون بحث ازدواج میکنه..ولی بازچجور بفهمم ک واقعااز ...

شما دندون روی جیگرت بذار....دوستیتو باهاش داشته باش...شماها چجوری با همجسنتون دوست میشین؟؟ با ماهم به منظور شناخت جلو برید...

روابط عاطفی و ازدواج بدون صمیمیت کافی امکان پذیر نیست...شما فعلا اول راهی و بنظرم با چیزایی که متوجه شدم و اینکه تازه از رابطه قبل فارغ شدید اصلا مناسب نیست...بازم ریسک خودتونو کنید و خط قرمز ها فراموشتون نشه

یک دوستی اینجا حرف قشنگی زد....اگه بعد رابطه قبلی دوران بعد جدایی(حداقل 6 ماه) رو نگذروندین شدیدا دا ...

خب هرادمی دلش نمیخاددلش بشکنه.من اصن قبلی کامل فراموش کردم

شماخودت مثلا خدای نکردع توزندگیت ورشکست شی با احتیاط و محتاطانه ار رفتارمیکنی دوس نداری مث قبل عمل کنی بایدبگی گذشته روفراموش نکردی.؟خب ربطی نداره بالاخره باید باچشم باز خیلی احتیاط جلورفت مخصوصادخترجماعت ک احساساتی تره

تا بخشی از حرفتونو کاملا قبول دارم....ولی ربطی به دوران دوستی نداره... خیلیامون نقش بازی نمیکنیم او ...

مهم این نیست که نقش بازی کنید یا نه

مهم اینه وقتی خانواده ها اطلاع دارن و اول میاد خواستگاری

یه کم قضیه رو جدی میگیرید و با احساسات دخترا بازی نمیکنید

خود همین قضیه ، غربال و صافی خوبیه 

پسرا تست زدن براشون راحته و لذت بخش

دخترا باید همون اول قبل درگیر شدن و گرفتار شدن توی رابطه باید رسمیش کنن

یعنی بعد یک تا نهایت سه جلسه صحبت توی کافی شاپ از پسره بخوان بیاد خواستگاری یا ارتباط رو قطع کنن

شناخت بیشتر رو بذارن بعد رسمی شدن

2740
شما دندون روی جیگرت بذار....دوستیتو باهاش داشته باش...شماها چجوری با همجسنتون دوست میشین؟؟ با ماهم ب ...

پیش میریم ببینیم چی میشه

اماخدایی گذشته روکامل فراموش کردم و واسم اهمیتی نداره و هرادمی موافقم بایدریسک پذیرباشه اما ن جوری ک بدترازقبل ضربه بخوره احتیاط شرطه همیشه

همون اول گفت ازدواجیه ازبچگی دوسم داشته دیگ نمیدونم

نمیخوام مسئله شخصیو بگم...ولی دوس دختر سابقم یکی از دلایلی که از من جدا شد...این بود که فکر میکرد کسی که از بچگی دوسش داشت واقعی تر از من بود...

درصورتی که پسره نه تنها داغونش کرد بلکه سو استفاده هم کرد و دختره هم سخت پشیمون شد....به خودتون و طرف مهلت بدید خانم عزیز بهتر از اینه که زمانی که داغون شده باشید پشیمون شید

تا بخشی از حرفتونو کاملا قبول دارم....ولی ربطی به دوران دوستی نداره... خیلیامون نقش بازی نمیکنیم او ...

عجول هستم اره خدای

نمیخوام مسئله شخصیو بگم...ولی دوس دختر سابقم یکی از دلایلی که از من جدا شد...این بود که فکر میکرد کس ...

حرفتون بجا و حق حتما گوش میدم حرفتو

چرانیاد اخه هنوز یبارم ازنزدیک هموندیدیم رو چ حسابی میگی نمیاد اصن تابحال بی ادبی حرف زشت نزده خدای ...

وقتی از پسری بخوای بیاد خواستگاری و بهونه بگیره

یا مدتی بگذره و خودش اقدام نکنه

یعنی براش جدی نیستی

تست بزن

بهش بگو بیا خواستگاری ببین چی میگه...

اگه هر جوابی غیر از چشم شنیدی یا حتی گفت چند ماه دیگه میام... قبول نکن...

حداقل باید مادرش زنگ بزنه به مادرت و خواستگاری کنه

وقتی از پسری بخوای بیاد خواستگاری و بهونه بگیره یا مدتی بگذره و خودش اقدام نکنه یعنی براش جدی نیست ...

اخه درجریانم تازه خونه خریده .خواهرش ازدواج کرده دارن جهیزیه برااون میخرن.گفت یکم دس و بالم خالیه پول بیادسریع میام حرف میزنم.خودش همون اول گفت ک تابستون میام حرف میزنم باخانوادت

2706