2733
2734
عنوان

چیزای باحال زنو شوهری😂😂

978 بازدید | 55 پست

اون گرماییه من سرمایی دوتا پتو باهامونه یه ساعت زیر کولریم بعد نوبت من میشه میریم تو پذیرایی که گرم تره🥹

همیشه پتوشو از روش میکشم😂بعد کلی کلنجار واینا یه پتو دو نفره برداشتم و یه دونه یه نفره بهش دادم صبح پا شدم دیدم دو نفره رومه یه نفره رو هم از روش کشیدم😂😂😂😂نگام کرد گفت اینم چاره ای نکرد😂

رو تختم  همیشه گوشه تخته.همه تختو میگیرم اصن حواسم نیست

اون عاشق اینه بغلم کنه بخوابم من باید کسی بهم نچسبه😂

یکم که خوابید میرم گوشه تخت میخوابم

شما هم بگین بخندیم از کاراتون😫😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من عاشق اینم عکسای دوران بلوغشو بیابم ببینم اون نمیخواد😅😂 اخرشم یافتم تاپیک زدم

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2742

ما دقیقا همین تفاوت هارو داریم ، و در آرامش و سکوت جدا می‌خوابیم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740

خخخخخخ /چه خوب 😊عشقتون پایدار

مجردم🤍

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»🤲🤲🤲🤲🤲 خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️🌸🌸🌸🌸 در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ‌خدایا تو با من باش، بگذار عالمی از من جدا گردد) 🍁️ 

امشب دفترچه دوس داشتنی م رو پیدا کردم

لیست طلاجات دلخواهم رو با جزئیات نوشته بودم

قبلا که براش خوندم 

یه چیز جا انداخته بودم 

گفت چرا 

گفتم دوس ندارم 

گفت تورو خدا بنویس 

گفتم دوس ندارم گفت بخاطر من بنویس🤣🤣

ایسگامو گرفته

من حموم رفتنو خیلی دوس دارم با شوهرم کف درست میکنیم با شامپو میزنیم ب سرو صورت هم 😂🤌🏻(حموم عادی مث اینکه با خواهرت رفتع باشی فکر بد نکنید )

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
امشب دفترچه دوس داشتنی م رو پیدا کردم لیست طلاجات دلخواهم رو با جزئیات نوشته بودم قبلا که براش خون ...

😂😂😂😂😂😂😂😂وای پوکیدم

فقط اصرارش براای نوشتن😂😂

2706