2752
2734
عنوان

چیزای باحال زنو شوهری😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 993 بازدید | 55 پست
دلم شوهر خواست 😒

انشالله بهترینش نصیبت بشه

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»🤲🤲🤲🤲🤲 خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️🌸🌸🌸🌸 در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ‌خدایا تو با من باش، بگذار عالمی از من جدا گردد) 🍁️ 

من کنار مردا نمیتونم بخوابم منظورم  محرما هست

چون از بس لگ میزنم خیلی ازم میترسن تا صبح مواظبن🤣🤣🤣

تا چند روز پیش علتشو نمیدونستم بعد فهمیدم دیدم حق دارن 

مجردم

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حموم رفتنو خیلی دوس دارم با شوهرم کف درست میکنیم با شامپو میزنیم ب سرو صورت هم 😂🤌🏻(حموم عادی م ...

عالیهه😂😂😂😂خیلی کیف میده

ن عزیزم ما اصلا مغز منحرفی نداریم🥹🥹😂

2731

قدش بلنده و هرشب سر اینکه تو خاب پاهاشو پخش نکنه کنارم ماجرا داریم همین الانم دستاشو ول داده اینور اونور پتورم یجوری زیر پاش شهید کرده که من بجای پتو دارم نفس تنگی میکشم ولی دلمم نمیاد بیدارش کنم تو عمقه خوابه😂

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
قدش بلنده و هرشب سر اینکه تو خاب پاهاشو پخش نکنه کنارم ماجرا داریم همین الانم دستاشو ول داده اینور ا ...

😂😂😂😂😂پتو بیچاره

یکم دیگه ادمه بده به حرف میاد

عالیهه😂😂😂😂خیلی کیف میده ن عزیزم ما اصلا مغز منحرفی نداریم🥹🥹😂

خیلییی حال میده😂😂😂

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 

منم چند روز پیش صبح بیدار شدم دیدم همسرم نیست رفتم دیدم اتاق دیگه خوابیده، گفت کل تختو قطری خوابیده بودی هر کاری کردم جا نشدم مجبور شدم بی خیال شم. ولی واقعا خیلی حال میده تخت دو نفره واسه یه نفر😁

💚💖
من حموم رفتنو خیلی دوس دارم با شوهرم کف درست میکنیم با شامپو میزنیم ب سرو صورت هم 😂🤌🏻(حموم عادی م ...

ولی قبول داری هرچقدرم مث خاهر بری حموم با شوهرت تهش زنو شوهری میشه باز😛😂

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
فدات مرسی بابت دعای زیبات ایشالاه شمام بهترین ها واستون اتفاق بیفته

انشالله. هم چنین

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»🤲🤲🤲🤲🤲 خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️🌸🌸🌸🌸 در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ‌خدایا تو با من باش، بگذار عالمی از من جدا گردد) 🍁️ 
من گرمایی ام به شدت و اون خر و پف می‌کنه ، باردار هم هستم همه تخت رو من میگیرم 🤣🤣🤣🤣

وای😂😂خیلی سخته به خر و پفشون عادت کنی

شوهرم جوری خروپف میکنه دیوار میلرزه

😅😅

2706