2737
2739

‏پنج سالم بود برای اولین بار سوار هواپیما شدم

تو فیلما دیده بودم که هواپیما ها سقوط میکنن

هی چند دقیقه یه بار میگفتم بابا پس کی قراره سقوط کنیم،

مسافرا ترسیده بودن فکر میکردن ما انتحاری چیزی هستیم 😂😂😂

الحمدلله رب العالمین ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه روانپزشک میره تیمارستان معاینه بیماراش با ۳تاشون مصاحبه میکنه بهشون میگه فرض کنین سیبزمینی هستین وتوی یه تابه درحال سرخ شدن چیکارمیکنین ۲تاشون بالا پایین میپرن میگن اره داریم سرخ میشیم سومی تکون نمیخوره دکتره خوشحال میشه که خوب شده ازش دلیلشو میپرسه سومی میگه نه من چسبیدم کف تابه واسه همون

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم

یه روز دوتا مگس نشسته بودن باهم صحبت میکردن

مگس اولی به دومی گفت:

ویززززززززز

مگس دومی به اولی گفت:

ویزویزویییییییز

مگس اولی گفت:

ویزویزویزویز

مگس دومی گفت:

ویسپیزویزویززززززززززززز

حالا انقد با دقت مکالمه‌شون رو دنبال میکنی چیزیم میفهمی؟

2740

اولین باری که خرید اینترنتی کردم رو هیچوقت یادم نمیره؛تا بسته برسه انقدر پیام دادم و خون به جیگر فروشنده کردم

که وقتی عکس کیفمو فرستادم واسه تشکر، بلاکم کرد.🤣😂😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

الحمدلله رب العالمین ...

من هیچ وقت نتونستم خوابی رو ببینم که از اول بفهمم داستان چیه 

همیشه از وسط میبینم 

مثلا به خودم میام میبینم ده نفر افتادن دنبالم

خب آخه به منم بگین قضیه چیه چرا دنبالم میدوئین ، مگه چیکارتون کردم اخه 😔😂😂

الحمدلله رب العالمین ...

یارو ۴ساعت زل زده بود به عقدنامه ازدواجش زنش میگه دنبال چی میگردی میگه تاریخ انقضاش

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم

دیشب واسمون پیتزا آوردن

گفتیم ما پیتزا سفارش نداده بودیم اشتباه آوردید

گفت میدونم پیتزا واسه شما نیست همسایتون سفارش داده 

گفت ببر به همسایه ها نشون بده اینستا قطعه نمیتونم استوریش کنم😂

الحمدلله رب العالمین ...
2706