2733
2734

صبح زوووودساعت 9که بیدارمیشم 

یه اهنگ شادمیذارم که انرژی بگیرم صداشم زیاد میکنم

بعد هممممه جارو برق میندازم 

نمیگم دیروز تمیزش کردم خوبه 

چون هروز اینکارو میکنم زیاد طول نمیکشه بعد صبحونه میخورم  دوش میگیرم .کارای شخصیمو انجام میدم ساعت 2به بعدحوصلم سرمیره

دراین دنیا که مردانش به نامردی عصا ازکور میدزدند .من از خوش باوری انجا محبت آرزو کردم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هر روز سرامیکا رو طی میکشم ... هر شب گاز رو پاک میکنم .ظرفشویی رو میشورم ... حمام دشتشویی رو هفته ای یبار سفید کننده میزنم ولی در حالت عادی هر روز آبکشی میکنم .آینه ها رو پاک میکنم ...

یا حضرت ابوالفضل...به خدا بگو چیزایی که میخوام ...جیگر گوشه ی بابا...به سلامت بیا بغلم بشو همدم تنهایی بابا مامان ...بابا چشم انتظارته عزیزه دلکم...پسری یا دختر ...اگه پسر باشی میشی رفیق شفیق تنهایی بابا ...اگه دختری میشی همدم من ...خدایا سالم باشه ،صالح باشه ،هر چی باشه ...نذر امام رضا میکنم که به سلامت بیاد به آغوشم...همین،ماشالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
2742

من همیشه  جلو جلو کارامو میکنم  همیشه هم مهمون میاد راحته راحتم

بالاخره من و عشقم هم مامان و بابا شدیم خداجونم هرکی ک ارزوشه کـ مامان و بابابشه رو بهش ی نگاهی بنداز..آمین
صبح زوووودساعت 9که بیدارمیشم  یه اهنگ شادمیذارم که انرژی بگیرم صداشم زیاد میکنم بعد هممممه جا ...

خوشبحالت که ساعت 9 بیدار میشی اونم با انرزی

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉

سلام... 

کافیه هر چیزی ک برداشته میشه بعد از استفاده فورا سرجاش قرار بگیره..

سینگ ظرفشویی هم همیشه خالی باشه ینی ظریفا رو سریعا بعد از جمع کردن سفره بشوری ...

گرد گیریم ی روز در میون اگه انجام بدی زود تموم میشه و خسته ت نمیکنه .... جارو هم ک همیشه  زیرسفره ای پهن کن و اشغالایی ک ب چشمت میاد و با دست بردار اینجوری همیشه خونه ت تمیزه :) 

2738

کاری به مهمون ندارم بیشتر وقتم تو خونه هست پس تمیزی خونه واسه خودم مهمتراز همه هست،،،خیلی حساسم و هرروز تمیز میکنم خونمو نمیذارم جمع بشه روهم که استرس داشته باشم

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....

صبح که بیدار میشی اول خونه رو جمع کن و جارو بکش روزی ۱ساعت وقت بزار هرچیزی که برمیداری همون موقع سر جاش بزار

💔❤باید از سمت خدا معجزه نازل بشود..تا دلم..باز دلم ..باز دلم..دل بشود💔❤

خوش بحالتون😫

من واقعا نميرسم البته خيلي هم تنبل تشريف دارم و مدام بچه ها خونرو بهم ميريزن و كثيف ميكنن در سال چهار بار كل فرشارو ميدم بشورن فرش اتاق بچه ها و اشپزخونه ماهي يه باره 

ديگه كلافه شدم گاهي وقتها به قدري خونمون ريخت و پاچه كه انگار روزخونه خشك شده اشغالا موندن كفش 

جاروبرقيش سه ساعت طول ميكشه بعدم سراميكا 😫واقعا ديگه جوني واسم نميمونه هر ديقه هم دارم لباس پهن ميكنم الانم باردارم استراحت مطلقم مثلن اوضاع خونه افتضاحه شوهرمم بنده خدا تا جايي كه ميتونه مرتب ميكنه ولي پسرم نميزاره جايي تميز بمونه همش ميترسم يكي بخواد بياد خونمون ابرو واسم نميمونه

اللهم صَل علي محمد و ال محمد
خوشبحالت که ساعت 9 بیدار میشی اونم با انرزی

مادرشوهرم روستاهست ساعت7صبح نونشم پخته جمعه هاکه میریم خیلی صفاداره

شوهرم انقد نق زد تا منم اونجوری شدم البته اون5بیدارمیشه من 9

دراین دنیا که مردانش به نامردی عصا ازکور میدزدند .من از خوش باوری انجا محبت آرزو کردم
مادرشوهرم روستاهست ساعت7صبح نونشم پخته جمعه هاکه میریم خیلی صفاداره شوهرم انقد نق زد تا منم اونجوری ...

😍

خيلي هم خوب 

من و شوهرم جفتمون شلخته و تنبليم ولي عاشق تميزي فقط عاشقشيم دوست نداريم خودمون تميز كنيم 

خخخخ

لعنتي كارگرم نميتونم بيارم به دلم نمينشينه 

خيلي بده ها باورتون نميشه الان تو نت عكس خونه هاي تميز و نگاه ميكردم حسرت ميخوردم

اللهم صَل علي محمد و ال محمد
2706