2733
2739

خیلی وقته درگیرم خوب نمیشم راه حل دارید ؟ دکترم رفتم داروهم میخورم باز تموم نمیشه بیماریش برا گلودرد چی خوبه سریع خوبش کنه؟ و همچنین سرفه های خلطی زیاد

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من گرفتم قشنگ ی هفته حالم بد بود گلو درد زیاااااد ک نمیتونستم اب دهنم قورت بدم 

ابحوش با عسل و لیمو بخور و این ک بایددورش بگذره حتمن

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
2731

دختر من یکشنبه قبلی گرفت بردم دکتر گفت اگر تبدیل به خلط شد یا بهتر نشد باید دوباره مراجعه کنم دارو عوض بشه ‌فعلا شکر خدا جواب داده ولی روال درمانش خیلی کنده

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

من قبل از عید دو ماه درگیرش بودم 

آخر سر با کورتون خوب شدم

ولی سرفه هام دیرتر خوب شد

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.
2740
خیلی مریضیه کوفتیه ما بیشتراز دوهفته درگیریم هنوز سرفه داریم شبا روتارین میخورم سرچ کن برا نرم‌کردن ...

آی گفتی اره منم بیشتر از دو هفته شده تا حالا انقدر طول نکشیده بود هیچ مریضیم . مرسی عزیزم

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
من قبل از عید دو ماه درگیرش بودم  آخر سر با کورتون خوب شدم ولی سرفه هام دیرتر خوب شد

وای نگوو دوماه خیلی زیاد بوده کلش گلو درد داشتی؟

2706