2733
2734
عنوان

ای کاش که من همیشه عاشق باشم ....

110 بازدید | 10 پست

ای کاش که من همیشه عاشق باشم...

....

یک شیعه ی باوفا و لایق باشم......

....

از حضرت حق خواسته ام تا به ابد.........

....

مشمول عطا و لطف صادق(ع) باشم.....

....

شهادت امام جعفر صادق علیه السلام برتمامی مسلمانان جهان بویژه شیعیان و پیروان آن امام همام تسلیت باد

لا حول ولا قوه الا بالله  

اللّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ جَعْفَرِ بْنِ مُحَمَّدٍ الصَّادِقِ، خازِنِ الْعِلْمِ، الدَّاعِي إِلَيْكَ بِالْحَقِّ، النُّورِ الْمُبِينِ . اللّٰهُمَّ وَكَما جَعَلْتَهُ مَعْدِنَ كَلامِكَ وَوَحْيِكَ، وَخازِنَ عِلْمِكَ، وَ لِسانَ تَوْحِيدِكَ، وَوَلِيَّ أَمْرِكَ، وَمُسْتَحْفِظَ دِينِكَ، فَصَلِّ عَلَيْهِ أَفْضَلَ مَا صَلَّيْتَ عَلَىٰ أَحَدٍ مِنْ أَصْفِيائِكَ وَحُجَجِكَ إِنَّكَ حَمِيدٌ مَجِيدٌ.

لا حول ولا قوه الا بالله  

دعای روز شنبه...........

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ، بِسْمِ اللّٰهِ كَلِمَةِ الْمُعْتَصِمِينَ، وَمَقالَةِ الْمُتَحَرِّزِينَ، وَأَعُوذُ بِاللّٰهِ تَعَالىٰ مِنْ جَوْرِ الْجَائِرِينَ، وَكَيْدِ الْحَاسِدِينَ، وَبَغْىِ الظَّالِمِينَ، وَأَحْمَدُهُ فَوْقَ حَمْدِ الْحَامِدِينَ، اللّٰهُمَّ أَنْتَ الْواحِدُ بِلَا شَرِيكٍ، وَالْمَلِكُ بِلَا تَمْلِيكٍ، لَاتُضَادُّ فِى حُكْمِكَ، وَلَا تُنَازَعُ فِى مُلْكِكَ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّىَ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ عَبْدِكَ وَرَسُولِكَ، وَأَنْ تُوزِعَنِى مِنْ شُكْرِ نُعْمَاكَ مَا تَبْلُغُ بِى غَايَةَ رِضَاكَ؛

وَأَنْ تُعِينَنِى عَلَىٰ طَاعَتِكَ وَلُزُومِ عِبَادَتِكَ، وَاسْتِحْقَاقِ مَثُوبَتِكَ بِلُطْفِ عِنَايَتِكَ، وَتَرْحَمَنِى بِصَدِّى عَنْ مَعَاصِيكَ مَا أَحْيَيْتَنِى، وَتُوَفِّقَنِى لِمَا يَنْفَعُنِى مَا أَبْقَيْتَنِى، وَأَنْ تَشْرَحَ بِكِتَابِكَ صَدْرِى، وَتَحُطَّ بِتِلاوَتِهِ وِزْرِى، وَتَمْنَحَنِى السَّلَامَةَ فِى دِينِى وَنَفْسِى، وَلَا تُوحِشَ بِى أَهْلَ أُنْسِى، وَتُتِمَّ إِحْسَانَكَ فِيَما بَقِىَ مِنْ عُمْرِى كَمَا أَحْسَنْتَ فِيَما مَضَىٰ مِنْهُ، يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ.

لا حول ولا قوه الا بالله  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کاش خدا بهم نظر کنه تو راه راست قرار بگیرم…دلم میخواد نماز بخونم با خدا درد و دل کنم…دو ساله فراموشش ...

ازخودت حرکت ازخدابرکت.ازهمین امروز شروع کن..به اراده الهی که بالاترین اراده هاست بهترین نتیجه را کسب خواهی کرد.

ان شالله........

لا حول ولا قوه الا بالله  
کاش خدا بهم نظر کنه تو راه راست قرار بگیرم…دلم میخواد نماز بخونم با خدا درد و دل کنم…دو ساله فراموشش ...

خداهمیشه به بنده هاش نظرداره.این مائیم که گاها کوتاهی می کنیم و فکرمی کنیم خداماروفراموش کرده.قدرت لایزال الهی همیشه وجود داره وخداوندمتعال برتمام رفتاروکرداروعملکرد ماانسانها ناظر هست.خدایا بحق چنین روز عزیزومقدسی عاقبت بخیرمون کن......الهی امین.

لا حول ولا قوه الا بالله  
2740
ان شاالله ممنون 

خدایا
میان تاریکی ها فقط تو را به یاد دارم
در قعر چاه زندگی تنها تو فریاد رسم هستی
ای دریای بیکران عشق
پناهم باش آنگونه که آشیان، پرنده ای را

لا حول ولا قوه الا بالله  

خدایا
هر تاریکی را به نور
هر قهری را به آشتی
هر رنجی را به رحمت
هر فراقی را به وصل
و هر ناممکنی را ممکن بگردان

لا حول ولا قوه الا بالله