2733
2739

حالا پارتنر من وقتی زنگ میزنیم تعداد نفس هاشو هم اگه بتونه میگه😂

بنظرم باید برین مشاوره

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
کسی بخواد حرف بزنه میزنه

نگو من خیلی شخصیت اجتماعی خوبی دارم با همه هم ارتباط میگیرم پیر و جوون و بچه و زن و مرد نداره ولی عاشق کسی هستم ک وقتی میبینمش لال میشم ب تته پته میوفتم اصلا جتی نمیتونم درست سلام و علیک کنم.

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
2740
خردادی نیست؟

هست😂

چطوری متوجه شدی؟؟

از همه اتفاقای روزش میگه 

منم میگم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
نگو من خیلی شخصیت اجتماعی خوبی دارم با همه هم ارتباط میگیرم پیر و جوون و بچه و زن و مرد نداره ولی عا ...

اخی عزیزم همه اینجورین وقتی کسی که دوست دارن میبینن دستاشون یخ میکنه تپش قلب میگیرن عادیه