2737
2739
عنوان

واقعا چرا من اینجوریم

142 بازدید | 19 پست

از بچگی که یادم میاد اینجوری بودم حتی تو دعوا هم زود اشکم میومد مامانم با معلم عادی حرف میزد میزدم زیر گریه  و حس شش قوی دارم برای زندگی خودم از قبل همه چیز حس میکنم یا خواب میبینم یا پلک چشم سمت راست یا چپم میزنه که میفهمم قرار اتفاق خوبی بیوفته یا بد و دقیقا یه اتفاقی میوفته و این متن چقدر بنظرم منم البته در کنار اینا تعریف نباشه مهربونم و ساده 🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانم همینطور بود الان منو ابجیم بدتر از مامانم هستیم . 

برای خودم فکر میکنم چون کسی تو زندگی پشتم نبوده و احساس نکردم . یا حداقل از کسایی که میخواستم اون حمایت دریافت نکردم و ترس دارم همیشه تو وجودم خصوصا موقع دعوا . موقعی که میرم دکتر می‌خوام درباره مشکلم بگم میزنم زیر گریه طبیعی نیست اینا اما ...

میفهمم چی میگید 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2731
همیشه هم با اینکه کاری نکردیم استرس داریم مثلا گاهی یجوری میشم دلم میخواد کلا با هیچکس حرف نزنم چند ...

من میرم بیرون هرکی نگامم کنه میفهمه چی تو سرش میگذره بعد عصبی و مضطرب میشم 

چون اکثراً افکار خوبی ندارن 

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
مامانم همینطور بود الان منو ابجیم بدتر از مامانم هستیم .  برای خودم فکر میکنم چون کسی تو زندگی ...

ماها افسرده هم نیستیما فقط دلمون میخواست دنیا جای بهتری باشه مثلا من میگم چرا ادما بدی میکنن چرا چرا چرا ای کاش ای کاش کلی سوال تو ذهنمه

مامانم همینطور بود الان منو ابجیم بدتر از مامانم هستیم .  برای خودم فکر میکنم چون کسی تو زندگی ...

منم رفتم دکتر گوش حلق بینی هق هق میکردم و میگفتم سرم گیج میره 

دکتره گفت حالا چرا گریه میکنی؟!!

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
2740
من میرم بیرون هرکی نگامم کنه میفهمه چی تو سرش میگذره بعد عصبی و مضطرب میشم  چون اکثراً افکار خ ...

ارههه کلی هم تو دلمون کلنجار میریم که بیخیال عادی ولی بازم تا چند روز مثلا فکرمون درگیره

منم رفتم دکتر گوش حلق بینی هق هق میکردم و میگفتم سرم گیج میره  دکتره گفت حالا چرا گریه میکنی؟! ...

من معلم یادم ازم معذرت خواهی کرد بخاطر سو تفاهم زدم زیر گریه🥺😂 یا مثلا با یکی عادی حرف میزنم بغض میگیرتم یا با اینکه متاهلم بابام یا مامانم قوربون صدقم برن گریه میکنم بغض گلوم میگیره

ارههه کلی هم تو دلمون کلنجار میریم که بیخیال عادی ولی بازم تا چند روز مثلا فکرمون درگیره

تصمیم گرفتم تارک دنیا بشم 

تا کی کثافت کاری دیگرانو ببینم و به خودم فشار بیارم 

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
ماها افسرده هم نیستیما فقط دلمون میخواست دنیا جای بهتری باشه مثلا من میگم چرا ادما بدی میکنن چرا چرا ...

واااای دقیقا همینطوره 👌🏻 اصلا درک نمیکنم چرا مردم به خاطر پول و قدرت آنقدر کارای وحشتناک انجام میدن . 

من خودم واقعا توی کوچیکیم اذیت شدم خودم احساس میکنم اون محبت کافی رو نداشتم خصوصا از طرف پدرم و همه دشمن بودن باهام انگار. و الان تازه متوجه اطرافم شدم و خب الآنم که وضعم همینه حداقل خداروشکر آدم بدی نیستم این برام کفایت می‌کنه به قول مامانم اینکه آدم قلبش نرم باشه بهتر از اینه که قلبش از سنگ باشه . 

تصمیم گرفتم تارک دنیا بشم  تا کی کثافت کاری دیگرانو ببینم و به خودم فشار بیارم

من یه مدت سکوت میکردم و گریه و صبر بخاطر رفتار سمی  یکی تو زندگیم که زن هم هست بعد یهو ریختم بیرون باهاش درگیر شدم بحث کردم برام عجیب بود گریه نکردم تا رفت نشستم گریه کردم و از اون روز به بعد  گفتن عجب سلیطه ای بودی و ما فکر میکردیم ساده ای یعنی ببین تا میای اعتراض کنی میشی ادم بده ولی تا کی صبوری و خود خوری 

واااای دقیقا همینطوره 👌🏻 اصلا درک نمیکنم چرا مردم به خاطر پول و قدرت آنقدر کارای وحشتناک انجام مید ...

منم از بچگی با اینکه کاری نمیکردم فقط یه بچه ۷,۸ساله بودم متاسفانه عمم با اینکه با مادرم کینه داشت الکی از سر حسادت به من تهمت زد کل همسایه ها به من بچه ۸ساله با تمسخر نگاه میکردن ....

منم رفتم دکتر گوش حلق بینی هق هق میکردم و میگفتم سرم گیج میره  دکتره گفت حالا چرا گریه میکنی؟! ...

واااای . من بعض گلوم بدجور میگیره بعد اشاره میکنم به مامانم که اون ادامه بده . ی بار همینجور که داشتم توضیح میدادم به دکتر( دکتر زنان رفتم برای چکاپ و سونو )  اشک از چشمان اومد و دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم دکتر به روی خودش نیاورد فقط گفت جوری که تعریف می‌کنی خیلی قشنگن انگار داری داستان تعریف می‌کنی آدم میخواد بدونه پایانش چیه( مامانم برگشت گفت مامان سریع بگو دکتر وقت نداره🤣).. بعدشم به مامانم گفت دخترا وقتی بزرگ بشه چجوری میتونه با مادر شوهرش حرف بزنه اصلا ( آخه خودش طلاق گرفته بود ) 🤣

خیلی دکتر خوبی ها.( مامانم ی بار بهش گفت تو بدنیا اوردیش گفت عِه ؟ میگم چقدر آشناست 🤣)

2706