2752
2734
عنوان

واقعا چرا من اینجوریم

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 19 پست

نگران نباشید خدا جای حق نشسته . توی مدرسه منو ابجیم  نمی‌دونم مشکل بقیه چی بود بهمون گیر میدادن ما هم جوابشونو رو بزور می‌دادیم ( مثلا به من چیزی میگفتن لحیم جواب میداد چون من بغض داشتم و نمیتونستن صحبت کنم و اونا میگفتن به تو چه ما داریم با ابجین صحبت میکنیم و .. خلاصه الکی میرفتن شکایت ما رو میکردن مثلا ی روز رنگ کلاس معلم نیومده بود بچه ها کلی کلاسم ریخته بودن بهم و ... ما هم نشسته بودیم که یهو ناظم اومد گفت شما رقصیدید توی کلاس فردا مامانتون بیارید تهمت زده بودن بهمون ( شاید فکر کنید چیز کمی هست اما برای مایی که ی روز درمیون مامانمون مدرسه میخواست و مجبور بودیم کسی چیزی بهمون میگه دیگه سکوت کنیم تا کسی شکایت از ما نکنه تو مدرسه خیلی سخت بود خیلی وحشتناک بود ( ما اصلا بلد نبودیم  برقصیم خداروشکر  اینو همه خانواده میدونستن ) 

دوقلو هستیم 

ما تا کسی اذیتمون نکنه کسی رو اذیت نمی‌کنیم 

من خیلی خجالت می‌کشیدم بخوام به مامانم بگم بیاد مدرسه . مامانمم خسته شده بود . اما خدا خواست که توی راهنمایی خیلی خوب باشیم و باعث افتخار مامانمم . دبیرستان هم که آنلاین بود 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
نگران نباشید خدا جای حق نشسته . توی مدرسه منو ابجیم  نمی‌دونم مشکل بقیه چی بود بهمون گیر میدادن ...

کاملا درک میکنم بچه ها با منم اینجوری بودن همیشه منو مورد تمسخر قرار میدادن ولی میدونی الان همونا بزرگ شدن با هم هم محلی هستیم هنوز در به در پیام میدن که بیایم خونتون دورهمی دوستانه....؟!؟ ولی من یادم نمیره کاراشون با گذشت بیست و خورده ای سال تک تک کاراشون یادمه 🥲 بخدا همونایی که اذیتم کردن یه بالاهایی سرشون اومده خدارو خوش نمیاد بگم ولی خدا جای حق نشسته دیر و زود داره ولی حواسش هست به دل ما 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کاملا درک میکنم بچه ها با منم اینجوری بودن همیشه منو مورد تمسخر قرار میدادن ولی میدونی الان همونا بز ...

دقیقا همینطوره که میگید . 

منم به چشم دیدم کسی که ی نفر رو مسخره میکرد که درسش خوب نیست کنکور نرفت بده و مادرش مجبورش کرده پشت کنکور بمونه و بازم کنکور شرکت نکرد و میگه میخواد بره دانشگاهدازادی که اون نفری که مسخره می‌کرده رفت . حتی ی بار ی نفر تولدش بود کیک تقسیم کرد به همه داد به جز منو ابجیم ( راهنمایی بودیم ) .. 

2731
الهی بگردم چقدر ناراحت شدم 

خدا نکنه . گذشته رو باد می‌بره . آیندمون رو محکم می‌سازیم به کمک خدا🤲🏻

خدا بنده های خوبش رو توی راه درستش قرار میده حتی اگه منحرف بشند  از راه اونها رو بر میگردونه .🌸