2737
2734
عنوان

بنظرتون هدف این پسره چیه ؟

99 بازدید | 12 پست

بچه ها من نمیدونم چجوری باید حرف دلمو بیان کنم که شما درست متوجه شید چون تاپیک قبلی خیلی بد نوشتم و همه بهم پریدن🚶🏻‍♀️

من با یه پسر توی رابطم که ۱۰ سال از من بزرگ تره من ۲۰ سالمه. اون خیلی آقاس و یه مرد کاملا جا افتادس و من حس میکنم که همه چیز رو خیلی با عقل و منطق انجام میده. ما با اینکه اقوامیم در طول یک ماه به شدت به من اعتماد کرده و وقتی میریم بیرون چیزایی رو تعریف میکنه که معلومه مث چشاش بهم اعتماد داره و بهم گفت اولین نفری هستی که توی اقوام من باهاش بیرون اومدمخیلی صمیمیه و با عشق بهم نگاه میکنه ولی تاحالا دستمو نگرفته. هر چیزی که تعریف میکنم فقط نگام میکنه و میخنده. مطمئنم اصلا به من نگاه جنسی نداره و از سر هوس با من صمیمی نشده

فقط یک بار توی چت بهم گفت دوستم داره و همیشه قلب میفرسته

ولی

شاید در هفته یک بار پیام بده شب صحبت کنیم. البته من درک میکنم که خیلی سرش شلوغه و مسئولیت خانوادش روی دوش اون هست واقعا وقت سر خاروندن نداره حتی وقتی میریم بیرون هزار بار گوشیش زنگ میخوره اما بخاطر من یا جواب نمیده یا قطع میکنه

خب اگه دوسم داره چرا بهم نمیگه ؟ من سردرگم میشم چرا بیرون اینجوریه ولی پیام نمیده! یعنی داره امتحانم میکنه؟

نیاز داری هی بهت بگه دوست داره؟   خب داره با رفتارش بهت میفهمونه که دوست داره دیگه

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون ط ۲۰ سالته و اون ۳۰ سال مشخصه ک تو انتظار رابطهای امروزی داری ولی اون اقا چون عاقل و منطقی ترن اینطور برهورد میکنن کلن میخام بت بگم از پسرای بالا۳۰ انتظار نداشه باش چون همینطورن

2731

من از این مدل پسرا خوشم میاد ن از اونا ک دنبال سواستفاده و.... این پسر معلومه هدفش جدی هست ینی بعدها ممکنه بیاد خواستگاریت .دوستت داره ت رفتاراش نشون میده

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈

ببین دو نوع دوست داشتن وجود داره 

۱ دوست داشتنی که فقط سر زبونه 

۲ دوست داشتنی که با رفتاره 

مدل اول دوست داشتن مفتش هم گرونه 

دلت میخواست روزی هزار بار بهت بگه دوست دارم ولی تو رفتارش پشیزی برات ارزش قائل نباشه؟

قدر این ادم رو بدون و الکی سر هیچ و پوچ ذهن خودتو مشوش نکن

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
یه بار گفته دیگه  شاید ازون شخصیت هاست که زیاد عادت نداره بگه  توجه کردی با رفتار میگه د ...

ابراز علاقه نه اخه ما خیلی رسمی بودیم توی فامیل

میریم بیرون عادی همین که نوشتم فقط با عشق نگام میکنه میخنده

2738
نامزد نیسیم چون نوشته بودم دوست پسر تاپیک بستن بخاطر همین نوشتم نامزد

اها پ حق داشتی🤌

ولی این پسر  معلومه ادم حسابیع مث پسرای امروزی فک نمیکنه اون رابطه ها دو روزه و چرت پرتن

قدرشو بدون البته اگ تغییر نکنه امیدوارم بهم برسین

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈