2733
2734
عنوان

دوستم امروز خودکشی کرد 😭😭😭😭 فقط بیست سالشه 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4755 بازدید | 115 پست
اگه گفت🤕🫤 انقدر قطره چکونی میکنه کـــــه

سه تا قرص فلورازپام خورده دکتر وقتی فهمیده پشماش ریخته اصلا این قرص رو بدون نسخه نمیدن 

باباش مصرف می‌کرده این رفته خورده 

من حتی نمی‌دونم با چه قصدی خورده 

خودکشی یا خواب 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب نیست نمرده که بلاخره میامد 😐

عزیزم این دختر روان سالمی نداشته معلوم نیست ریشه اش چیه

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

اینهمه درد و زایمان و بی خوابی دلهره نگرانی ...بکش بچه رو با جون و دل بزرگ کن آخرش اینطوری بخاطر یک غریبه خودکشی کنه🥲

قطعا هیچ پدر مادری دلش نمیخواد عاقبت بچشون این بشه

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

عزیزم خیلی حیفم اومد واسه دوستت

چقدر عشقش پاک بود 

نمیتونم قضاوتش کنم ولی واقعا یه رابطه اصلا ارزش خودکشی نداره

شاید اون لحظه خیلی ناراحت شده و فکر اشتباهی به سرش زده ولی خب واقعا اشتباه کرده 

این دنیا ارزش خودکشی نداره واقعا 

امیدوارم حالش بهتر شه🥺

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
چقدر دلم واسه دخترای سرزمینم میسوزه....😞به هر دلیلی اخرش باید عذاب بکشن....😔

چه ربطی به دخترای سرزمینت داره؟تورو خدا بی عقلی آدمارو دیگه به کشور ربطش ندین.....

ربط گودرز و شقایق چیه من نمیدونم......

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀
سه تا قرص فلورازپام خورده دکتر وقتی فهمیده پشماش ریخته اصلا این قرص رو بدون نسخه نمیدن  باباش ...

رابطه اش با باباش چجوری بوده؟ 

ولی ایشالا زود خوب میشه نگران نباش 🥹

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2706