2733
2734
عنوان

دوستم امروز خودکشی کرد 😭😭😭😭 فقط بیست سالشه 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4768 بازدید | 115 پست
اصلا خوب نیست ی بابای وحشتناک بد دل داره که ما حس می‌کنیم اعتیاد هم داره چون مشکوکه

دوستت به هوش میاد نگران نباش ..ولی بعدا بهش بگو اول از همه خودش رو دوست داشته باشع و پدر بیمارش رو نادیده بگیره سعی کنه باهاش بحث نکنه ..هدف برای خودش بزارع و حرکت کنه ..یمدت باید تحت نظر روانپزشک باشع ولی موقت .‌‌‌‌‌‌بعد بهبودی مسیر زندگیش و تغییر بده ..دوستت آینده عالی داره و کمک رسان خیلی ها خواهد شد 

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این اواخر کلیه هاش یکیشون کوچیک شده بود  مثانه رو عمل کرده  قلب درد داشت  چشاش ضعی ...

والا این خودکشی هم نمیکرد حتما یه بلای دیگه سرش میومد 😑 خودشو اصلا دوست نداشته

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

عشقش ی حالت جنون وار داشت 

من تاحالا ندیده بودم 

هروی پسره بی محلی میکرد و خوردش میکرد 

این بدتر عاشق میشد 

می‌گفت اگه پسره تصادف کنه و قلب بخواد من قلبمم بهش میدم 

اصلا از مامان پسره حس میکنم بیشتر پسررو دوست داره 

ی چیز خیلی عجیبیه 

مثل داستانا

نیست بنظرم ادم نباید هیچکی رو بیشتر از خودش دوست داشته باشه

قبول دارم 😭

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
از خودش بدتر خواهرش  کلاس هشتم نهمه اونم به شدت رو یکی از پسرا فامیلشون کراش زده و دوسش داره& ...

دخترای ساده و محبت ندیده جلب پسرای لاشی میشن😑😑😑

2706