2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا این ماهواره ها زندگیا رو خراب کرد انقدر خیانتو عادی سازی کردن مردا هم فکر کردن چه چیز خاصی هستن

پدرشوهر من اصلا مذهبی هم نیست ولی به شدت به ماهواره حساسه میگه خونواده هارو از بین برده

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

چون اون زنای بیریخت بهشون میگن چه سری چه دمی عجب پایی 

بعضی مردا هم تشنه ی این تعریفا

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
2742

شوهر خاله منم دقیقا همینطور شد

خالم خیلی خوشگل و خوشتیپ و خانواده دار همینطور ک تو میگی

شوهرش رف داماد شد ی زن گوریل بدقیافه از خودش چندسالی هم بزرگتره و اسمشم اکرم🤣🤣

بخدا راس میگما

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من
شوهر خاله منم دقیقا همینطور شد خالم خیلی خوشگل و خوشتیپ و خانواده دار همینطور ک تو میگی شوهرش رف د ...

چه اسم سمی داره اکرم خانوم ،مثلا که چی یواشکی با اکرم خانوم میره تیک میزنه 😲😅😅

مهم نیست پشت سرمون چی میگن مهم اینه که تو رومون جرعت ندارن حرف بزنن😏
2740
شوهر خاله منم دقیقا همینطور شد خالم خیلی خوشگل و خوشتیپ و خانواده دار همینطور ک تو میگی شوهرش رف د ...

تازه اینم اضافه کنم به لج خالم پروفایلشو زدع akram عاشقتم🤣

خاک برسر اینطور مردای عوضی بی غیرت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من

یکی از همسایه ها تعریف میکرد بنده خدا واقعا سادست میگفت کنار شوهرم تو ماشین بودیم دوستش میبینتش میاد کنارش میگه فلانی تو هرچی خوشگل و واسه خودت برمیداری زشت و میاری واسه فلان کارمون😕😕

چه اسم سمی داره اکرم خانوم ،مثلا که چی یواشکی با اکرم خانوم میره تیک میزنه 😲😅😅

اره بخدا تازه پروفایلش اسم اکرمه 🤣🤣خاک. توسر عوضییش کنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بله کاملا درسته 

اتفاقا همیشه کسانی خیانت میکنن که از همسرشون زشت تر و پایین تر هستن بیشتر خیانت میکنن و با خیانت دنبال اینن اعتماد به نفس خودشون رو ببرن بالا و اون کمبودشو جبران کنن 

پس دختر خانمهای گل موقع انتخاب همسر دقت کنید نگید شوهر زشت یا از خودم پایین تر انتخاب کنم تا ابد برای خودمه و خیالم راحته که سخت در اشتباه هستید😅 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706