2733
2734

بارداری و هورمون ها یه طرف!بدبیاری هام یه طرف...

از دیروز انقدر دلم از شوهرم‌گرفته که ....

شوهرم دیروز پشت تلفن باهام بدرفتاری کرد و سرم داد و بیداد کرد، منم ناراحت شدم خداحافظی کردم 

ازش دورم فعلا به دلایلی...

از دیروز دارم از غصه دق میکنم

دست خودم نیست😔بخاطر بچه ی توی دلم همش میخوام شاد باشم! فراموش کنم ولی ...

امروز صبح زنگ زد و نتونستم تحمل کنم زدم زیرگریه و گفتم حوصلتو ندارم و بعدا زنگ بزن

تا اخر شب هیچ زنگی نزد 😔😭😭😭انقدردلم شکست که خدا میدونه

شبم زنگ زد یکی دوبار ج ندادم

یکی دوساعت  بعد پیام دادم شب بخیر

پیام داد یعنی نمیخوای حرف بزنی؟

منم ج دادم خوب بخوابی

اونم بعدش هیچی ب هیچی😒😒

انگار نه انگار ...

انقدر دلم پره خواهرا خدا میدونه

اصلا انگار نه انگار من حامله ام، زنشم،عشقشم،انقدر یعنی براش بی اهمیتم 😟😟

شما بودید چیکار میکردید؟

خیلی دلم‌گرفته خدایا....توی این هوای بارونی غمم هزار هزاره 🥺🥺🥺

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم‌کن، نی نی رو توی بغلم بگیرم سالم لطفا🥰 دختری که چشمش به آسمونه و منتظر که دامنش سبز بشه...لطفا برام دعا کن به آرزوم برسم و خدا حسرت به دلم‌ نزاره 💖 من معجزه خدا رو دیدم😍برای نی نی توی دلم لطفا دعا کن سالم بغلش بگیرم 😍الهی هرچی میخوای خدا به دل مهربون و زبون دعاگوت ببخشه🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یاد خودم افتادم چقدر تو بارداری گریه کردم.....

چقدر سخته😔بخاطر بچه هی سعی میکنی شاد باشی

فراموش کنی 

بخندی 

ولی ....

حس‌میکنم بچم قشنگ متوجهه شرایط وحال من هست.دقیق حس میکنم میفهمه که ناراحتم😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم‌کن، نی نی رو توی بغلم بگیرم سالم لطفا🥰 دختری که چشمش به آسمونه و منتظر که دامنش سبز بشه...لطفا برام دعا کن به آرزوم برسم و خدا حسرت به دلم‌ نزاره 💖 من معجزه خدا رو دیدم😍برای نی نی توی دلم لطفا دعا کن سالم بغلش بگیرم 😍الهی هرچی میخوای خدا به دل مهربون و زبون دعاگوت ببخشه🙏
اهمیت نده کلا مدل مردا همینه 

الان که باردارم خیلی برام سخته

حالم دست خودم‌نیست

اینهمه ادعای عشق و دلتنگی میکنن پس برای چی ؟

بخاطر بچشونم نمیتونن درک کنن شرایط مارو؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
خب لج نكن مردا ديگ ناز نميكشن

چرا پس‌ما عاشقانه دوستشون داریم و تموم خودمونو میزاریم ؟؟🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر سخته😔بخاطر بچه هی سعی میکنی شاد باشی فراموش کنی  بخندی  ولی .... حس‌میکنم بچم قش ...

خودتو ناراحت نکن بعدا میفهمی ارزشش نداشته

من مادرشو نفرین میکردم که هیچی از انسانیت یاد پسراش نداده

نگفته بازنت چطور حرف بزن دلجویی کن و...

منم دوران بارداریم خاطراتم همه تلخن و غمبار

سعی کن حالتو خوب کنی

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر

مردا خیلی بیشعورتر از اون چیزین که فکرشو میکنی

واقعا نفهمن بعد که گلایه کنی یه جوابای بهت میدن که خودت فکر میکنی خودت مقصر بودی

واقعا مردا نه درک دارن نه شعورنه معرفت

اونایی که میخوان بگن نه اشتباه میکنی عزبزان نوبت شماهم میرسه که جملات منو تک به تک با وجودتون لمس کنید هنوز موقعتون نشده فقط صبور باشید تا اون روی شوهر و مردای دوروورتون رو ببینید

عزیزم آروم باش  مردها خیلی فشار زندگی رو دارند تحمل می‌کنند

از عید به این طرف بخاطر شرایطی که برامون پیش اومده کاری و...فشار روی من بوده نه اون

حسابی ازش مواظبت کردم

با حاملگی تموم خودمو براش گذاشتم و حالا این وضعمه

میدونم فشار زیادی روش نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان که باردارم خیلی برام سخته حالم دست خودم‌نیست اینهمه ادعای عشق و دلتنگی میکنن پس برای چی ؟ بخ ...

نمیدونم باور کن منم مرد نیستم از نیت واقعیشون باخبر شم ولی خودم میپرسم تو همچین موقعی میگه که اگه ناراحتی یا مشکلی داری واضح بگو شما هم بهتره واضح بگی ازش دلخوری بعد یکمم آه و ناله کن و از شرایط بارداریت استفاده کن و مستقیم بگو این مدلی بخواد بی توجهی کنه به شما و بچه فشار میاد و برای سلامتی بچه بده

خیالش راحته هستی تو زندگیش چرا به خودش زحمت بده ناز بکشه مردا مثل ما حساس نیستن بیخیالن 

چقدر قشنگ‌گفتی

خیالش راحته عاشقشم و بچمونو از جونم بیشتر میخوام

خیالش راحته چقدر دوستش دارم 🤧🤧

به هیچکسی ام نمیتونم دردمو بگم و درد دل کنم یا گریه کنم 🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706