2737
2734
وای منم یه فلش داشتم گم شده ولی نمیدونم دقیقا کجا گم شده از تو جیبم افتاده بیرون یا تو خونه گم شده🥲

وای مثل من توش عکس یا فیلم داشتی ؟؟؟؟؟

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ فیلمی؟

واکینگ دد فصل ۸ قسمت ۱۵ و ۱۶

لعنتی تموم نمیشه کههههه

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)
2742

همسرم سرکاره نیومدن هنوز

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
وای عاشقشم ک

فیلمی که قرار بود ۱ ماه تمومش کنم ۳ ماهه تموم نکردم😂

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)
2740

ی کفر پیدا شه بزنه تو گوشم ک دیگه چکش نکنم‌. از فکرش بیام‌بیرون.

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
2706