2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساعت ۹ از شدت خستگی خوابیدم ۱۱ دخارم اومد بیدارم کرد گفت چرا رفتی سرجات بیا پیش من 🤭🤭 از لحطه ای که رسیوم خدمتش دیگه خوابم پرید

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2731
چجوری ۳ ساعته عضو شدی اما پروفایل داری معمولا عکس پروفایل بعد از ۲۴ ساعت تایید میشه توسط نی نی یار

نمیدونم عکس نمایه میخواست منم یه عکس همینجوری از داخل گالری گذاشتم🤷🏻‍♀️

سلام.به به نوش جان همکارجان🥰 عشقتون پایدار

سلام عزیز دل شیفت شب🥰🤣

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
چون فلشم و گم کردم یه صلوات میفرستید برام که پیداش کنم فلشمو تاپیک هام هست

وای منم یه فلش داشتم گم شده ولی نمیدونم دقیقا کجا گم شده از تو جیبم افتاده بیرون یا تو خونه گم شده🥲

💓 Be Lovely 💓
اون دیگه نیس بکش بیرون ازش😐

باید بیاد معذرت خواهی منت کشی😂😂😂😂

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»

تازه فیلم دانلود کردم ببینم👀

تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.
2706